DVI

Четвер, 26.04.2018, 06.59.30
Головна » 2016 » Грудень » 26 » Космічний корабель SpaceShipTwo (VSS Unity) зробив другий випробувальний політ в режимі планування
15.00.46
Космічний корабель SpaceShipTwo (VSS Unity) зробив другий випробувальний політ в режимі планування
      На початку цього місяця новий космічний корабель SpaceShipTwo (VSS Unity) здійснив свій перший активний політ. Для компанії Virgin Galactic ця подія стала величезним досягненням після трагічного краху суборбітального космічного корабля SpaceShipTwo в 2014 році. У минулу п'ятницю, 23 грудня, Virgin Galactic успішно провела активні випробування космічного корабля VSS Unity, який в подальшому планується використовувати для космічного туризму, вдруге. Як і в перший раз, випробувальний політ проходив в режимі планування.

У жовтні цього року президент Virgin Galactic Майк Мойсей заявив, що до переходу в нову фазу випробувань з включеним двигуном компанії потрібно виконати ряд тестових нормативів, на що орієнтовно буде потрібно від восьми до 15 польотів в режимі планування. З огляду на це, а також за умови відсутності переносів, можна зробити висновок, що перші польоти з випробуванням реактивного двигуна SpaceShipTwo пройдуть десь в 2017 році.

Про те, коли почнуться комерційні польоти-нічого не говориться. Більш того, компанія поки не готова надати точний розклад майбутніх випробувальних польотів. Іншими словами, роботи у команди інженерів Virgin Galactic сила-силенна, і перші туристи ступлять на борт космічного корабля SpaceShipTwo ще не скоро. Незважаючи на це, охочих відправитися в космос на борту SpaceShipTwo не так вже й мало. За даними компанії, заявки подали вже понад 700 людей.

Джерело: SpaceNews
Переглядів: 157 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: