DVI

Понеділок, 10.12.2018, 11.15.37
Головна » 2018 » Листопад » 23 » Корпорація «Богдан» представила перший український електрогрузовик ERCV27 з батареєю на 220 кВтг і запасом ходу 220 км
10.00.17
Корпорація «Богдан» представила перший український електрогрузовик ERCV27 з батареєю на 220 кВтг і запасом ходу 220 км
      Українська корпорація «Богдан» офіційно представила перший український електрогрузовик ERCV27, виготовлений в Луцьку на ДП «Автоскладальний завод №1» для датської компанії Banke Electromotive.

Спецавтомобіль Богдан ERCV27 здатний розвивати швидкість до 80 км/год і укомплектований літій-залізо-фосфатними акумуляторами (LiFePO4) сумарною місткістю 220 кВтг. Запас ходу без підзарядки тягових батарей при повній допустимій масі становить 220 км, а термін їх експлуатації досягає 12 років. Вантажівка обладнана комбінованою вентиляцією, водяними опалювачами, системою відеоспостереження і кондиціонером.

Електрогрузовик Богдан ERCV27 призначений для механізованого завантаження твердих побутових відходів у містах Європейського Союзу. Вироблений в Україні електромобіль вже отримав позитивні відгуки у замовника Banke Electromotive. Після завершення сертифікації в Данії почнеться її серійний випуск в рамках масштабного контракту з європейською компанією.

Корпорація «Богдан» розраховує виготовити для датчан в 2018-2019 роках не менше 15 електричних вантажівок, а в цілому потреба Banke Electromotive становить близько 200 автомобілів на рік.
«Ця електрична техніка відповідає сучасним технічним стандартам і виготовлена ​​відповідно до європейських екологічних норм. Як відомо, з 2025 року в містах Євросоюзу планують заборонити рух автомобілів з дизельними двигунами. Тому виробництво таких вантажівок є не просто перспективним напрямком, але і необхідністю в умовах нового ринку», - розповіли в прес-службі «Богдана».
У корпорації зазначили, що екологічний транспорт - перспективна для України ніша, яку на території держави першим зайняв саме «Богдан». Українська компанія бачить перспективи у виробництві електричного спеціального транспорту для країн ЄС, які зараз виявляють великий попит на таку екологічну техніку.

У перспективі електромобілями можуть зацікавитися і українські міста, для яких питання екологічності транспорту стане визначальним. У той же час в «Богдані» звернули увагу, що Україна поки не має значного інтересу до подібній техніці.
«Поки європейські компанії замовляють у українського виробника екологічні спецмашини для вивезення побутових відходів, наша власна країна відстає в цьому питанні. Хоча електрична вантажівка від «Богдана» випереджає аналоги за характеристиками, а компанія готова виробляти її і для українських міст», - заявили в прес-службі корпорації.
Нагадаємо, що для «Богдана» тема електротранспорту не нова, так як підприємство має досвід виготовлення тролейбусів для України і Європи, електробусів для Польщі і Чехії і кузовів електробусів для французької компанії Bluebus.

Джерело: Богдан
Переглядів: 40 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: