DVI

Середовище, 21.03.2018, 12.57.57
Головна » 2016 » Серпень » 25 » Користувачі поступово втрачають інтерес до гри Pokémon Go
08.42.15
Користувачі поступово втрачають інтерес до гри Pokémon Go

      Відразу ж після релізу гра Pokémon Go стала дуже популярною серед користувачів. Але, схоже, пік її популярності вже минув, і користувачі поступово втрачають інтерес до неї.

За даними Axiom Capital Management, щоденна кількість користувачів, які грають в Pokémon Go, поступово знижується. Відповідний графік свідчить, що пік популярності припав на середину липня (трохи більше ніж через тиждень з моменту релізу), коли щодня в Pokémon Go грало близько 45 млн чоловік. Після цього фіксується поступове стабільне скорочення щоденної аудиторії гри. Станом на минулий тиждень трохи більше 30 млн людей щодня запускали Pokémon Go. Це все одно досить великий показник.

Зазвичай сервіси вимірюють аудиторію кількістю щомісяця (а не щодня) активних користувачів. Але гра Pokémon Go вийшла порівняно недавно, щоб оцінювати її показники на місячній основі. Не виключено, що Niantic вдасться підтримувати інтерес до свого проекту і зберігати стабільне кількість щомісяця активних користувачів. Pokémon Go як і раніше знаходиться в списку лідерів серед безкоштовних ігор в магазинах додатків Google Play і App Store. До того ж, гра ще недоступна для офіційної завантаження в багатьох країнах.

Джерело: The Verge
Переглядів: 135 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: