12.50.30
Корейська майстер зробив незвичайну Bluetooth-колонку з феромагнітовою речовиною, що змінює форму в ритм музики
      Корейський майстер Дакд Джунг створив вельми незвичайну Bluetooth-колонку, в якій реалізував ідею з феромагнітною речовиною в якості візуалізатора - яка ефектно змінює форму в ритм музики по аналогії з тим, як це було в легендарному плеєрі Winamp.

Виглядає це досить-таки заворожуюче. Ось так:

В основі ідеї лежить магнетизм. Феромагнітна рідина чорного кольору всередині скляного контейнера поляризується під впливом магнітного поля (ззаду розташовується електромагніт), завдяки чому і досягається такий ефект - вона ніби ширяє в невагомості. Потужність магнітного поля змінюється в залежності від темпу відтворення музики, що дозволяє рідини відповідним чином реагувати на певні частоти. Ентузіаст попередньо обробив скляну камеру, щоб феромагнітна рідина не прилипала до стінок.

Корпус пристрою корейський майстер роздрукував на 3D-принтері - всередину він розмістив три спрямованих вгору динаміка, підсилювач звуку і модуль Bluetooth. На лицьовій панелі є два регулятора: один для управління гучністю, а інший - частотами.

Колонка - не перший експериментальний проект Юнга з феромагнітною речовиною. Серед інших його проектів - рекламний щит, дисплей і «патафізичний ставок».



Як зазначає The Verge, ферорідина була спочатку розроблена NASA для подачі палива в ракетні двигуни в умовах невагомості. З ракетними двигунами нічого не вийшло, але в підсумку знайшлося чимало інших варіантів практичного застосування ферорідини. Його успішно використовують для демпферів динаміків, як мастило в шарикопідшипниках або герметик в жорстких дисках. Одного разу в майбутньому ферорідина також може знайти застосування в біомедицині.
Переглядів: 210 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close