DVI

Неділя, 21.10.2018, 00.11.46
Головна » 2018 » Жовтень » 5 » Копії паспортів українців продаються в даркнеті по $ 11
09.27.28
Копії паспортів українців продаються в даркнеті по $ 11
      Дослідницьке агентство Comparitech провело дослідження, в рамках якого фахівці компанії спробували визначити вартість паспортів громадян різних країн, які можна придбати в даркнеті. Дослідження проводилося в кінці вересня цього року.

Основна частина аналізу була присвячена сканованим версіям і зображень реальних паспортів. Всього було знайдено 48 унікальних сканованих версій реальних паспортів, 38 з яких не супроводжувалися будь-якими підтверджуючими посвідченнями або документами. Ці 48 копій паспортів охоплюють громадян 20 країн, в тому числі є одна сканована копія українського паспорта. У таблиці представлені розцінки на виявлені копії паспортів.
В цілому, в рамках дослідження було встановлено, що ціна цифрової сканованою копії паспорта становить, в середньому, всього $ 14,71 (ціна українського паспорта виявилася нижче середнього значення - $ 11). Якщо ж до такої копії додаються будь-які документи, що підтверджують його достовірність (наприклад, фотографія реального людини з паспортом, водійське посвідчення на те ж ім'я, рахунки на комунальні послуги), то середня ціна збільшується до $ 61,27. Найдорожчими і в той же час найбільш поширеними є австралійські паспорти. За їх скановані копії просять $ 32. Середня ціна реального фізичного паспорта становить значні $ 13567. У той же час середня ціна підробленого фізичного паспорта - близько $ 1478
.

У багатьох випадках сканована копія доповнюється будь-якими додатковими документами, які підтверджують реальність особистості. Це можуть бути копії інших посвідчень особи, посвідчення водія, рахунків на оплату комунальних послуг. Також поширені фотографії документів, на яких сам власник документа тримає його в руках. Тим самим підтверджується, що на фотографії документа вказано реальна людина. Ці додаткові підтверджуючі документи в кілька разів підвищують вартість сканованої копії паспорта.

Причиною тому є той факт, що для перевірки істинності адреси або особистості на сайтах потрібно кілька форм ідентифікації людини. Такі перевірки часто є частиною процесу відновлення облікового запису, до якої користувач втратив доступ і повинен довести, що йому повинні відновити доступ як реальному власнику.

Джерело: Comparitech
Переглядів: 13 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: