DVI

Понеділок, 26.08.2019, 05.39.32
Головна » 2019 » Липень » 24 » Контролер Google Stadia не підтримуватиме Bluetooth-гарнітури на момент запуску сервісу
12.09.46
Контролер Google Stadia не підтримуватиме Bluetooth-гарнітури на момент запуску сервісу
      Контролер Google Stadia не зможе передавати звуковий супровід ігор на Bluetooth гарнітури і ігрові навушники на момент запуску в листопаді цього року. Про це заявив директор по продукту Stadia Андрій Доронічі. Він додав, що на початковому етапі користувачам доведеться підключати дротяні навушники і гарнітури в 3,5-міліметровий роз'єм на контролері, щоб не турбувати звуком інших людей.

Правда, у цього правила буде кілька винятків. Користувачі зможуть підключати Bluetooth гарнітури, якщо для роботи з сервісом Stadia вони використовують смартфон лінійки Pixel або браузер Chrome на ПК. Таке рішення буде працювати, так як воно обходить обмеження контролера, який вимагає підключення Wi-Fi для синхронізації з будь-яким дисплеєм з доступом до Stadia.

Дане обмеження при запуску сервісу вплине на покупців набору Stadia Founder Edition, які сподівалися передавати аудіо на Bluetooth навушники, запускаючи iгри на телевізорі за допомогою комплектного Chromecast Ultra. Для всіх інших користувачів буде обхідний шлях, якщо необхідно використовувати саме бездротові гарнітури.

Поки немає відомостей, коли в контролері Google Stadia з'явиться підтримка бездротових Bluetooth гарнітур. На сторінці опису продукту сказано, що пристрій буде поставлятися з виключеною підтримкою Bluetooth. Але примітка дрібним шрифтом внизу сторінки повідомляє, що вона може бути включена в майбутньому.

Джерело: The Verge
Переглядів: 277 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: