DVI

П'ятниця, 27.04.2018, 01.33.00
Головна » 2016 » Грудень » 17 » Концептуальна мультимедійна система BMW HoloActive Touch проектує біля керма віртуальний дисплей з тактильним зворотним зв'язком
13.32.42
Концептуальна мультимедійна система BMW HoloActive Touch проектує біля керма віртуальний дисплей з тактильним зворотним зв'язком
      Компанія BMW поділилася першими відомостями про свій концептуальний автомобільний інтерфейс HoloActive Touch. Він дозволить водієві віддавати команди автомобілю за допомогою жестів.

HoloActive Touch являє собою результат розвитку мультимедійної системи AirTouch, показаної на виставці CES в минулому році. Основною відмінністю є використання ширяючого в повітрі віртуального сенсорного дисплея, який підтверджує команди таким чином, що водій сприймає тактильний зворотний зв'язок. Для сприйняття жестів користувача використовується камера, але не уточнюється, яким чином забезпечується сприйняття тактильного зворотного зв'язку.

HoloActive Touch задіє сервіси, які є частиною хмарної архітектури BMW Connected. Судячи по зображенню, за допомогою жестів водій зможе здійснювати навігацію по меню інформаційно-розважальної системи автомобіля. Як відзначають в BMW, вперше управління функціями стане можливим без фізичного дотику до матеріальних органам управління. При цьому технологія дозволяє здійснювати візуальну і тактильну взаємодію водія з автомобілем, схоже з роботою зі звичними сенсорними дисплеями.

Демонстрація системи BMW HoloActive Touch повинна відбутися в рамках проведення виставки CES 2017 на початку січня.

Джерело: The Verge
Переглядів: 156 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: