DVI

Понеділок, 19.03.2018, 08.55.11
Головна » 2016 » Вересень » 3 » Компоненти Apple Watch 2 відображені на відео: підтверджений більш тонкий екран і батарея збільшеної місткості
12.20.34
Компоненти Apple Watch 2 відображені на відео: підтверджений більш тонкий екран і батарея збільшеної місткості

       Менше тижня залишається до чергового великого заходу Apple, на якому нам покажуть iPhone 7. Очікується, що цього дня нас чекає як мінімум ще один важливий анонс - друге покоління розумного годинника Apple Watch. На це вказує наростаючий потік відповідних витоків. Останні дані вказують, що Apple Watch 2 запропонують кращу автономність і можливо навіть вбудований модуль GPS. І ось зараз з'явилося підтвердження цієї інформації. На каналі магазину електроніки Byte з'явилося відео, на якому нібито зображені компоненти розумного годинника Apple Watch 2.


На відео можна побачити батарею ємністю 1,35 Вт·год, тоді як у оригінальній 42-мм версії Apple Watch цей параметр дорівнює 0,94 Вт·год. Безумовно, хотілося б дізнатися напруга, якою характеризується даний акумулятор, щоб розрахувати його ємність в мА∙год. Проте, нові дані добре узгоджуються з попередніми відомостями про більш місткий акумулятор, який зможе живити додаткові компоненти без шкоди для запасу автономності.

Поки неясно, яка частина з доданою ємності відведена GPS і наскільки покращиться автономність годинника в цілому. Слід зазначити, що прийдешнє оновлення Apple Watch, всупереч початковим очікуванням, пройде без впровадження модему стільникового зв'язку. Близько двох тижнів тому Bloomberg підтвердив, що Apple дійсно працювала в даному напрямку, але вирішила відмовитися від цієї ідеї через надмірне підвищення енергоспоживання і, як наслідок, скорочення часу роботи годинника без підзарядки.

Відеоролик також підтверджує недавні чутки про більш тонкий дисплей і підтримки другого покоління технології Force Touch, яка робить екран чутливим до сили натискання і тактильно чуйним.

Джерело: The Verge
Переглядів: 102 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: