DVI

Середовище, 21.08.2019, 18.36.12
Головна » 2013 » Квітень » 27 » Компанія ZTE уклала з Microsoft угоду про виплату відрахувань за платформу Android
22.36.19
Компанія ZTE уклала з Microsoft угоду про виплату відрахувань за платформу Android
        Компанія Microsoft оголосила про укладення з компанією ZTE патентної угоди, в рамках якої компанія визнала наявність в платформах Android і Chrome OS технологій, що порушують патенти Microsoft, і погодилися виплачувати ліцензійні відрахування за кожний проданий телефон, планшет і інші споживчі пристрої, укомплектовані Android і Chrome OS. Сума відрахувань і список патентів які фігурують в угоді тримаються в таємниці.

Microsoft відзначає, що укладення угоди з ZTE, другим за величиною виробником смартфонів у Китаї, підвело своєрідний підсумок ініціативи по збору відрахувань з платформ Android і Chrome OS — тепер майже всі великі світові виробники техніки охоплені подібними договорами про виплату відрахувань. З великих компаній, що не підписали угоду, залишаються тільки Motorola Mobility і Huawei Technologies.

В абсолютних показниках 80% смартфонів що продаються в США, вироблені компаніями які виплачують відрахування Microsoft. Угоди за закритими дверима, які передбачають виплату відрахувань за порушення патентів в платформі Android, раніше були підписані з компаніями Samsung, Acer, ViewSonic, HTC, LG, Quanta Computer, Velocity Micro, General Dynamics, Onkyo, Wistron Corp, Coby, Aluratek, Compal Electronics, Barnes and Noble і Foxconn.
Переглядів: 230 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: