DVI

П'ятниця, 27.04.2018, 07.40.46
Головна » 2016 » Серпень » 3 » Компанія Xiaomi починає офіційні поставки своїх смартфонів в Україні, продажами займеться мережу «Алло»
16.30.36
Компанія Xiaomi починає офіційні поставки своїх смартфонів в Україні, продажами займеться мережу «Алло»

      Компанія Xiaomi починає офіційні поставки своїх смартфонів в Україні. На поточний момент деякі моделі вже присутні на ринку завдяки ініціативі кількох невеликих українських компаній. При цьому в більшості випадків це неадаптовані моделі з китайського ринку, з китайською прошивкою і не забезпечені офіційною гарантією.

В рамках стратегічної співпраці між компаніями «Алло» і Xiaomi, з 3 серпня в мережі компанії «Алло» можна придбати українські версії смартфонів. Під українською версією мається на увазі офіційно ввезені в країну смартфони, які відрізняються від міжнародних версій адаптованим програмним забезпеченням і в деяких випадках апаратною частиною. Так, наприклад, в міжнародних версіях моделей Redmi Note використовуються продуктивні процесори Snapdragon 650, тоді як для китайського ринку це Mediatek. У більшу сторону відрізняється також дозвіл камери для даної моделі - 16 Мп проти 13 Мп у смартфонів для китайського ринку.

СЕО групи компаній «Алло» Максим Раскін зазначив, що поява в мережі «Алло» офіційних смартфонів Xiaomi - лише перший крок у розвитку стратегічного співробітництва з цією компанією. Уже восени українських клієнтів чекають нові пристрої, причому не тільки з категорії смартфонів, але і інших товарних груп.

На сайті мережі магазинів allo.ua вже доступні моделі Xiaomi Redmi 3S (A12B) за 3799 грн, Xiaomi Redmi 3 Pro за 4599 грн, Xiaomi Redmi Note 3 за 4399 грн і Xiaomi Mi 5 (A2) за 9499 грн.

Джерело: Алло
Переглядів: 180 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: