DVI

Субота, 20.01.2018, 22.39.08
Головна » 2016 » Серпень » 1 » Компанія Trident Winds має намір побудувати найбільшу шельфову вітроелектростанцію біля берегів Каліфорнії
16.31.37
Компанія Trident Winds має намір побудувати найбільшу шельфову вітроелектростанцію біля берегів Каліфорнії

      У майбутньому водні глибини біля берегів Каліфорнії можуть стати будинком для найбільшої в США шельфової вітрової електростанції. Сам проект, як очікується, стане серйозним випробуванням для сегмента в цілому, який все ще перебуває в зародковому стані.

Автором проекту є компанія Trident Winds з головним офісом в Сіетлі. Вона пропонує використовувати узбережжя Центральної Каліфорнії (приблизно 40 км) для побудови вітряної ферми загальною потужністю 765 МВт. Якщо у них вийде те, що вони задумують, дана вітроелектростанція стане найбільшою станцією такого типу. Нагадаємо, титул найпотужнішої в світі шельфової вітрової електростанції з 2013 року міцно утримує британська шельфовая вітряна електростанція London Array, розташована біля берегів Кента і Ессекса в гирлі Темзи. На ній встановлено 175 турбін загальною потужністю 630 МВт.

Проект Trident Winds, у якого поки немає власного імені і який повинен забезпечити потреби 200 тис. домогосподарств в енергії, відображає бажання США включити шельфові вітрові електростанції в структуру більш широкої стратегії розвитку джерел електроенергії з низьким рівнем викидів вуглецю. І хоча власних шельфових вітрових ферм у країни поки немає, число «паперових» проектів на стадії розгляду економічної доцільності неухильно зростає. Більш того, один з них вже отримав путівку в життя - це вітрова ферма Block Island потужністю 30 МВт біля узбережжя штату Род-Айленд. Вона знаходиться на заключних етапах будівництва і повинна почати працювати вже до кінця цього року.

Шельфові вітроелектростанції вже знайшли чималу популярність в Європі і інших частинах світу. Великобританія, наприклад, вже встановила понад 5 ГВт таких станцій, які покривають 10% від сумарних обсягів споживання електроенергії в країні.

«Це просто ще один дуже суттєвий ресурс, який не тільки збільшить обсяги виробництва енергії, а й дасть початок розвитку нового напряму вітроенергетики в Каліфорнії», - цитує джерело слова глави Trident Winds Алли Вайнштейн.

До переваг шельфових вітроелектростанцій відносять їх більшу ефективність через регулярних морських вітрів, а також те, що їх практично не видно з берега, і вони не займають землю.

На закінчення - ілюстрації, які дають уявлення про передбачуваний місцезнаходження електростанції Trident Winds, поточних лідерах на ринку шельфових вітроелектростанцій і прогнозі на розвитку сегмента на наступні п'ять років.


Джерело: The Guardian

Переглядів: 117 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: