DVI

Неділя, 25.02.2018, 05.51.00
Головна » 2017 » Липень » 6 » Компанія-розробник «M.E.Doc» офіційно визнала злом свого ПО, який привів до атаки вірусу Petya.A
10.00.45
Компанія-розробник «M.E.Doc» офіційно визнала злом свого ПО, який привів до атаки вірусу Petya.A
      Компанія-розробник програмного забезпечення «MEDoc», яка раніше заперечувала участь свого сервісу в масштабній кібератаці на українські ПК за допомогою вірусу-шифрувальника Petya.A, визнала факт злому і запропонувала кіберполіції України спільно створити оновлення, яке зможе виправити ситуацію і запобігти повторним атаки вірусу.

Заява компанія опублікувала на своїй Facebook-сторінці:

«Вперше за історію існування ВО «M.E.Doc» стався безпрецедентний факт злому, в результаті якого було внесено шкідливий програмний код в пакет оновлення» - відзначили в M.E.Doc.

За словами компанії M.E.Doc, яка посилається на дані міжнародних експертів і правоохоронців, втручання було здійснено високопрофесійними фахівцями. Комплексний аналіз обставин зараження дозволяє припустити, що особи, які організували напад з використанням WannaCry, можуть бути причетні і до цієї вірусної атаки, оскільки способи поширення і спільна дія подібних вірусів-шифрувальників Diskcoder.C (ExPetr, PetrWrap, Petya, NotPetya) аналогічно.

Нагадаємо, що раніше глава кіберполіції України заявив, що розробники «M.E.doc» знали про проблеми з безпекою задовго до атаки вірусу Petya.A і можуть понести кримінальну відповідальність за недбалість, після чого у компанії вилучили сервера.

Джерело: M.E.doc
Переглядів: 50 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: