DVI

Середовище, 25.04.2018, 09.54.01
Головна » 2016 » Жовтень » 1 » Komatsu представила монструозний безпілотний самоскид, повністю позбавлений водійських кабіни
14.00.35
Komatsu представила монструозний безпілотний самоскид, повністю позбавлений водійських кабіни

      Японська компанія Komatsu вже досить давно веде розробку автоматичних вантажних автомобілів-роботів і іншої автоматизованої важкої будівельної техніки. Починаючи з 2008 року, компанія Komatsu, спільно з компанією Rio Tinto проводить випробування автоматичної транспортної системи Autonomous Haulage Systems (AHS). За весь час цієї дослідної експлуатації системи AHS вантажні автомобілі-роботи перевезли сотні мільйонів тонн матеріалу на гірських виробках в Чилі і в Австралії. Однак, вантажівки моделі 930E, що використовуються компанією Rio Tinto, все ще схожі на звичайні вантажівки, вони мають водійську кабіну.

Не так давно компанія Komatsu представила громадськості свій новий безпілотний самоскид масою цілих 186 тонн. Новинка виділяється в першу чергу тим, що повністю позбавлена ​​водійської кабіни. Ця особливість дозволила внести деякі кардинальні зміни в його конструкцію і оптимізувати розподіл ваги вантажу. Крім цього, новому автомобілю роботу абсолютно байдужа сторона, в яку йому необхідно рухатися. Попереду і ззаду у нього є весь необхідний набір датчиків, так що поняття переду і заду автомобіля в даному випадку є досить умовним.

Самоскид «Innovative Autonomous Haulage Vehicle» має довжину 15 метрів і ширину 8,5 метрів. Кожне з коліс отримало незалежну підвіску, власний привід і управління, що забезпечує автомобілю високу маневреність і дозволяє ефективніше перерозподіляти потужність між колесами, які «взуті» в гуму 59/80R63. Максимальна потужність, яку здатні розвинути всі двигуни, становить 2014 кВт (2700 кінських сил). Вантажівка в стані піднімати вантаж, вагою 230 метричних тонн і рухатися з максимальною швидкістю 65 кілометрів на годину.

Цей вантажний автомобіль-монстр був вперше продемонстрований на виставці Minexpo International в Лас-Вегасі. Komatsu розраховує поставити безпілотний самоскид на конвеєр вже «в найближчому майбутньому», після чого він стане доступний всім зацікавленим клієнтам. На жаль, даних про ціну виробник не приводить.

Джерело: dailytechinfo і Komatsu
Переглядів: 164 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: