DVI

Четвер, 26.04.2018, 03.16.16
Головна » 2017 » Червень » 21 » Команда мобільного банкінгу iBox Bank розкрила дизайн і особливості своєї першої платіжної картки
08.00.43
Команда мобільного банкінгу iBox Bank розкрила дизайн і особливості своєї першої платіжної картки

      Команда першого в Україні «виключно мобільного» банку поділилася зі своїми майбутніми клієнтами дизайном банківської картки iBox Bank і відзначили, що готові до запуску вже на 60%.

Представники банку особливо підкреслили, що їх карта містить NFC-модуль (PayPass), при цьому дана безконтактна картка на відміну від інших українських банків буде пропонуватися безкоштовно, так як її творці «можуть собі це дозволити». Також розробники відзначили, що використовують в картці спеціальний чіп, який дозволить реалізувати в мобільному додатку iBox Bank унікальні для банківського ринку України функції.

Нагадаємо, що запуск нового мобільного банкінгу iBox Bank анонсував майже місяць тому Дмитро Дубілет, який пішов з ПриватБанку і заснував компанію Fintech Band. В рамках даного сервісу клієнти отримають «розумну» кредитну карту і новий мобільний додаток. Банк планує надавати кредитні ліміти до 100 тис. грн з пільговим періодом до двох місяців, нараховувати високий відсоток на залишок власних коштів на картці, а також повертати відсотки від покупок (кешбек).

Крім самого додатка, в арсеналі банку - термінали iBox (більше 5300 по всій Україні), через це поповнення карт і роботу з платежами планується зробити більш зручними, ніж в будь-якому іншому банку, а класичні банківські відділення відкривати не планується в принципі, що дозволить істотно заощадити в порівнянні зі звичайними банками.

Джерело: iBox Bank
Переглядів: 103 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: