DVI

Четвер, 22.03.2018, 06.13.42
Головна » 2016 » Жовтень » 24 » Коли DDoS-атаки «зламали» інтернет в п'ятницю
11.54.14
Коли DDoS-атаки «зламали» інтернет в п'ятницю
      Протягом більше трьох годин в п'ятницю, 21 жовтня 2016 року, більшість популярних веб-сайтів перестали відкриватися - не тільки у американських користувачів, але і в Україні. Користувачі мають проблеми з доступом до більш ніж десяти великим сайтів, серед яких: Twitter, Pinterest, Reddit, Tumblr, GitHub, Spotify, PayPal, Verizon, Comcast, EA, PlayStation Network та інші.
Як комусь вдалося вивести з ладу всі ці сайти одночасно? Була проведена DDoS-атака на систему доменних імен, або DNS, основою якої є уявлення про ієрархічну структуру доменного імені та зонах. Під час DDoS-атаки зловмисник наповнює сайти «такою великою кількістю небажаного трафіку, що вони більше не можуть служити сумлінним відвідувачам».

Dyn, найбільший DNS-провайдер, підтвердив факт DDoS-атаки на «керовані DNS» інфраструктуру, викликаючи перебої в доступі до інтернету для користувачів на Східному узбережжі США. «Ми агресивно пом'якшили DDoS-атаку проти нашої інфраструктури», - заявив Скотт Хілтон, віце-президент Dyn, слова якого наводить його прес-секретар.

«Останнім часом деякі великі компанії, які надають базову інфраструктуру для роботи інтернету, зазнали збільшення числа DDoS-атак. Більш того, вони виявили певний профіль атак. Ці атаки значно більше, ніж ті, які вони звикли бачити. Вони тривають довше. Вони стали все більш витонченими. І вони виглядають як зондування», - написав технолог з безпеки Брюс Шнайер в своєму блозі в вересні.

«Зондування» відноситься до спеціально налаштованому виду атаки - тому, який розроблений для використання відомих уразливих місць в безпеці окремого веб-сайту.
Переглядів: 121 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: