DVI

Середовище, 19.12.2018, 05.16.18
Головна » 2018 » Січень » 11 » Kodak анонсував криптовалюту для фотографів KODAKCoin, акції компанії виросли до 129%
12.24.50
Kodak анонсував криптовалюту для фотографів KODAKCoin, акції компанії виросли до 129%
      Компанія Kodak уклала ліцензійне партнерство з WENN Digital, оголосивши про запуск криптовалюти KODAKCoin і платформи на основі блокчейн для управління правами на зображення KODAKOne. З огляду на, що компанія в одному анонсі використовувала слова «криптовалюта» і «блокчейн» це не могло не відобразитись на вартості її акцій, які на момент написання новини під час торгів виросли до 129%.


Що ж планує робити Kodak в новому для себе бізнесі? У компанії обіцяють, що за допомогою KODAKOne фотографи отримають зашифровану електронну облікову книгу прав власності на свої нові і старі фотографії. При цьому платформа буде сканувати інтернет і відстежувати зображення, зареєстровані в ній, і в разі порушення авторських прав візьме на себе процес пост-ліцензування, щоб фотографи могли отримати свою винагороду. Останнє, до речі, їм пропонують отримувати через криптовалюту KODAKCoin.

«Для багатьох в технологічній галузі «блокчейн» і «криптовалюти»- це просто «гарячі» слова, але для фотографів, які довгий час намагалися отримати контроль над своїми роботами і тим, як вони використовуються, ці слова є ключем до вирішення проблеми, яка здавалася нерозв'язною», заявив під час презентації генеральний директор Kodak Джефф Кларк. Складно сказати, як буде з фотографами, але словами «блокчейн» і «криптовалюта» компанія вже змогла переламати негативний тренд падіння своїх акцій, вартість яких за рік знизилася з $ 15,3 до $ 3,1 за одну акцію.

Первинна пропозиція криптовалюти KODAKCoin в Kodak планують провести 31 січня цього року для інвесторів з США, Великобританії, Канади та інших обраних країн, які поки не називаються.

Джерело: Business Wire
Переглядів: 54 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: