13.22.37
Книжкова афіша: секрети орігамі, розробка ігор під iOS і інші книги
Книжкова афіша: секрети орігамі, розробка ігор під iOS і інші книги

У цьому випуску книжкової афіші читайте анонси таких книг :

  • Секрети модульного орігамі;
  • Історія самотнього життя. Чайковський. Бородін;
  • Розробка ігор для iPhone і iPad;
  • Жива математика;

Секрети модульного орігамі

Автор: Анна Зайцева

Анонс: ця книга написана для тих, кому хочеться більше дізнатися про такому древньому мистецтві, як орігамі. Ганна Зайцева досить давно займається модульним оригамі, і тому вона може поділитися безліччю секретів з цієї сфери, що і робить у книзі. Крім усього іншого, в цьому виданні міститься багато схем, за якими без проблем можна створити будь-яку фігурку з паперу.

Історія самотнього життя. Чайковський. Бородін

Автор: Ніна Берберова

Анонс: видання буде цікаво тим людям, хто цікавиться музикою, а також тими, хто музику створює. У книзі показана історія створення багатьох геніальних творів двох композиторів. Також показані їхні відносини, які як заважали, так і допомагали творчості цих талановитих людей.

Розробка ігор для iPhone і iPad

Автор: Тодд Мур

Анонс: якщо ви - розробник, який збирається зайнятися розробкою ігор для iOS, саме час почитати цю книгу. Крім усього іншого, тут показані етапи створення додатка, з нуля і до моменту додавання проекту в AppStore. Варто відзначити, що автор книги навчився створювати відповідні додатки лише за тиждень. Правда, автор не новачок у програмуванні, так що можна сказати, що будь-який дилетант зможе повторити його успіх.

Жива математика

Автор: Я.Перельман

Анонс: автор цієї книги не той Перельман, який зараз бігає від премії в мільйон доларів. Просто прізвища схожі. Тим не менш, Я.Перельман - вельми відомий вчений, математик і популяризатор цієї захоплюючої науки. Він пише найцікавіші книги, які подобаються навіть тим, хто не особливо любить математику і точні науки взагалі.

Майже всі ці книги ви знайдете в будь-якому книжковому магазині, або можете замовити з доставкою додому  ТУТ.

Переглядів: 310 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close