DVI

Середовище, 21.03.2018, 12.34.29
Головна » 2016 » Грудень » 5 » Китайський виробник електромобілів Weltmeister сплагіатив дизайн своїх моделей у Mitsubishi, використавши ті ж промофото
09.02.53
Китайський виробник електромобілів Weltmeister сплагіатив дизайн своїх моделей у Mitsubishi, використавши ті ж промофото
      Тиждень тому ми опублікували зображення чотирьох електромобілів, які китайський стартап Weltmeister нібито збирається почати продавати вже в 2018 році. Однак уважні автожурналісти помітили, що як дизайн як мінімум однієї «новинки» занадто підозріло нагадує представлений ще два роки тому концепт кросовера Mitsubishi Outlander PHEV Concept-S.

При цьому ледачі дизайнери китайської марки навіть не потрудилися вписати автомобіль в інший фон. Вони використовували ті ж промофото, що і Mitsubishi, змінивши лише окремі деталі автомобіля.

Втім довго пояснювати ситуацію немає необхідності, досить просто поглянути на фото:

Кросовер Weltmeister

Mitsubishi Outlander PHEV Concept-S

Кросовер Weltmeister

Mitsubishi Outlander PHEV Concept-S


Справедливості заради відзначимо, що даних фото немає на офіційному сайті автовиробника, їх виклали у відкритий доступ китайські автожурналісти. Теоретично підроблення можливе з їх боку, але його ймовірність досить мала.

У будь-якому випадку з таким підходом інші три моделі електромобілів також цілком можуть виявитися плагіатом. Так що якщо раптом ви дізналися, які саме прообрази китайці з Weltmeister використовували для їх створення, то діліться своїми спостереженнями в коментарях.

Джерело: Автоцентр
Переглядів: 144 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: