DVI

Понеділок, 10.12.2018, 11.39.09
Головна » 2018 » Листопад » 22 » Китайський стартап першим запустив масове виробництво твердотільних акумуляторів, їх питома ємність дорівнює 400 Вт∙год/кг
16.00.01
Китайський стартап першим запустив масове виробництво твердотільних акумуляторів, їх питома ємність дорівнює 400 Вт∙год/кг
      Твердотільні батареї повинні стати черговим проривом після літієво-іонних акумуляторів. Багато компанія працюють над запуском серійного виробництва твердотільних батарей. Наприклад, Dyson, BMW, Fisker працюють над цією технологією протягом декількох останніх років. Але, судячи з усього, випередити всіх їх зміг мало кому відомий китайський стартап.

Як повідомляють китайські ЗМІ, стартап Qing Tao Energy Development Co при Технічному Універсітетеа Цінхуа розгорнув виробничу лінію з випуску твердотільних акумуляторів. Вона розташована в міському повіті Куньшань на сході Китаю в провінції Цзянсу. Згідно з озвученими даними, спочатку лінія має виробничу потужність 100 МВт·год на рік, але до 2020 року її планується збільшити до 700 МВт·год. Також повідомляється, що компанія досягла щільності зберігання енергії понад 400 Вт·год/кг. Для порівняння, літієво-іонні акумулятори нового покоління досягають ємність близько 250-300 Вт·год/кг.

Більш докладні відомості, включаючи інформацію про ціну, поки не розголошуються. Також слід зазначити, що виробнича потужність на рівні 100 МВт•год на рік є не такою вже великою. Цього буде достатньо, щоб оснастити батареями близько 2 тис. eлектромобілів з великим запасом ходу. Проте, радує прогрес в цій галузі.

Джерело: Engadget
Переглядів: 28 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: