DVI

Субота, 20.01.2018, 22.46.59
Головна » 2017 » Січень » 13 » Китайський людиноподібний робот Jia Jia, який зовні дуже схожий на живу жінку, став розумнішим і емоційніше
08.00.21
Китайський людиноподібний робот Jia Jia, який зовні дуже схожий на живу жінку, став розумнішим і емоційніше
      Навесні минулого року команда дослідників Науково-технічного університету Китаю, розташованого в Хефее, вперше представила людиноподібного робота Jia Jia, який зовні дуже схожий на живу жінку. Уже тоді розробка зібрала чимало захоплених відгуків. Відвідувачі нещодавньої економічної конференції, організованої гігантом банківської галузі UBS в одному з фінансових центрів Шанхаю, могли побачити оновлену версію Jia Jia зі значно поліпшеною мімікою.


Але поліпшена міміка - далеко не єдине поліпшення в порівнянні з оригінальною моделлю. Оновлений робот може визначити стать розмовляємої з ним людини, скорегувати міміку і вибудувати відповідно до цього свою подальшу поведінку. Система штучного інтелекту робота зазнала низку значних удосконалень протягом останнього року, хоча вона ще далека від досконалості. Досить часто навіть найпростіші питання видають в цьому роботі робота. Втім, розробники все так само твердо впевнені в успіху проекту.

Керівник проекту Чен Сяопін вважає, що у таких реалістичних роботів вже в самому найближчому майбутньому знайдеться маса роботи в Китаї і в інших країнах. Вони зможуть виконувати рутинну роботу в організаціях громадського харчування, в лікарнях, санаторіях і приватних будинках, компенсуючи недолік «простих робочих рук», обумовлений тим, що молоді китайці все більше і більше прагнуть отримати більш кваліфіковану і оплачувану роботу.

Джерело: phys.org і dailytechinfo
Переглядів: 187 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: