DVI

Неділя, 21.10.2018, 01.19.42
Головна » 2018 » Жовтень » 12 » Китайські шахраї завдали мільярдних збитків Apple на схемі з гарантійною заміною iPhone
10.00.20
Китайські шахраї завдали мільярдних збитків Apple на схемі з гарантійною заміною iPhone
      Політика по гарантійному обслуговуванню техніки Apple тривалий час залишалася безсилою проти китайських шахраїв. Це коштувало компанії мільярди доларів, починаючи з 2013 року.

Повідомляється про ретельно розроблену шахрайську схему, що включає велике коло учасників. Спочатку шахраї купували смартфони iPhone, але незабаром повертали їх в магазин Apple Store в Шеньчжені під виглядом неробочих. Фактично ж вони доставали з смартфонів дорогі компоненти, а замість них встановлювали дешеві підробки або зовсім обгортку від жуйок. Після отримання нових пристроїв зловмисники продавали їх, а викрадені компоненти використовували для відремонтованих iPhone, які потім теж продавалися в невеликих містах. На той момент, коли була активно поширена зазначена схема шахрайства, Apple продавала моделі iPhone 4, 4s, 5 і 5c. Їх було досить легко розібрати.

Apple відкрила свій перший роздрібний магазин в Китаї в Шеньчжені в 2009 році. До 2012-2013 років китайський ринок став одним з ключових, а в 2015 році продажі в Китаї склали чверть світового доходу. В результаті це шахрайство стало серйозною проблемою. Як повідомляється, в магазині в Шеньчжені фіксувалося в три рази більше повернень флагманських смартфонів Apple, ніж в магазині на 5-й Авеню в Нью-Йорку.

Проблема ускладнювалася тим фактом, що в Шеньчжені не представляло складності купити дешеві сторонні компоненти, а організована злочинність виступала в якості захисту для шахраїв. У той же час Китай був найбільшим ринком з продажу б.у. смартфонів iPhone. Багато з таких пристроїв представляли собою якийсь конструктор, що складається з оригінальних і підроблених компонентів, доповнених модифікованою версією iOS.

Спочатку Apple змінювала непрацюючі смартфони, якщо на них не було ніяких видимих ​​пошкоджень. Але після того, як витрати на гарантійне обслуговування в 2 рази перевищили планові показники ($ 3,7 млрд на рік замість запланованих $ 1,6 млрд), компанія спробувала посилити гарантійну політику. Через підривні дій шахраїв Apple змушена була закрити магазин в Шеньчжені, а Тіму Куку в 2013 році довелося приносити вибачення китайським споживачам через проблеми з гарантійним обслуговуванням. Але на той момент не було відомо, що проблема частково пов'язана з шахрайством.

Apple намагалася боротися з даною проблемою за допомогою системи бронювання і спеціального діагностичного ПО для виявлення підроблених компонентів. Але шахраї навчилися обходити ці методи. В результаті компанія припинила практику видачі в магазинах пристроїв на заміну непрацюючим смартфонам, а відправляла їх на перевірку і в ремонтні центри. Ці перевірки виявили сотні тисяч шахрайських повернень пристроїв. Але до 2016 року Apple змогла істотно знизити кількість таких випадків. Компанії вдалося знизити частоту розкрадань компонентів завдяки використанню спеціальних підкладок і герметиків на чіпах і батареях. В результаті, в 2017 році вперше вдалося знизити витрати на гарантійне обслуговування з $ 4,66 млрд в 2016 році до $ 4,32 млрд.

Джерело: Engadget
Переглядів: 12 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: