DVI

Четвер, 22.03.2018, 05.53.26
Головна » 2016 » Жовтень » 27 » Китайські інвестори готові інвестувати понад $ 1 млрд в будівництво парку сонячної енергії в зоні відчуження Чорнобильської АЕС
14.30.38
Китайські інвестори готові інвестувати понад $ 1 млрд в будівництво парку сонячної енергії в зоні відчуження Чорнобильської АЕС

      Інвестиційні компанії CCEC і GCL зацікавилися можливістю будівництва парків сонячної енергії в зоні відчуження ЧАЕС. Про це йшлося під час зустрічі Міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака та голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Віталія Петрука з керівництвом китайських компаній.

Під час зустрічі сторони обговорили перспективи реалізації проекту ChornobylSolar на території Чорнобильської зони.

Він нагадав, що за останній рік вітчизняне законодавство зазнало ряд змін і відкрило нові можливості для бізнесу щодо правового режиму в зоні відчуження і спрощення процедури оренди землі та іншого майна.

Нагадаємо, в липні поточного року Верховна Рада прийняла Закон «Про врегулювання деяких питань правового режиму території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи» (№ 4437), що відкриває шлях, зокрема для будівництва сонячних електростанцій в зоні відчуження.

Джерело: Міністерство екології та природних ресурсів України
Переглядів: 108 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: