DVI

Понеділок, 24.09.2018, 04.33.05
Головна » 2018 » Вересень » 3 » Китайська влада запропонувала обмежити час, який діти можуть проводити за відеоіграми.
13.00.32
Китайська влада запропонувала обмежити час, який діти можуть проводити за відеоіграми.
      Tencent втратила $ 20 млрд ринкової вартості на тлі нових обмежень в Китаї через проблеми зі здоров'ям у дітей.

Як повідомляється, китайська влада запропонували обмежити час, який діти можуть проводити за відеоіграми, скоротити кількість новинок, які отримують дозвіл на видання в країні, а також розробити систему визначення віку гравців.

На думку чиновників КНР, такі заходи допоможуть Китаю боротися з ростом числа дітей з короткозорістю. Ця проблема, вважають вони, обумовлена ​​популярністю смартфонів і інших пристроїв. Завдяки новим розпорядженням з боку регулятора кількість короткозорих в Китаї до 2023 року, імовірно, зменшиться на 5%.

Зараз вартість Tencent оцінюється приблизно в 3,24 трлн гонгонгских доларів - це близько $ 414,1 млрд. У січні ринкова вартість Tencent становила $ 500 млрд, але до вересня знизилася до $ 440 млрд внаслідок зростання ризиків на ринку через дії регулятора.

В результаті, Tencent позбулася статусу найдорожчої компанії Азії, поступившись своїм місцем ритейлеру Alibaba. При цьому одночасно з акціями Tencent подешевшали і акції інших лідерів китайського ринку комп'ютерних розваг.

Наостанок зазначимо, що 15 серпня 2018 року Tencent відзвітувала про падіння чистого прибутку вперше за 13 років.

Джерела: VCReuters
Переглядів: 18 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: