DVI

Понеділок, 26.08.2019, 06.26.40
Головна » 2019 » Липень » 20 » Китайці випустили клон ще не анонсованого iPhone 11
08.17.29
Китайці випустили клон ще не анонсованого iPhone 11
      Точні копії iPhone останніх моделей - звичайна справа для Китаю. Однак тепер «новинки», ретельно замасковані під оригінали, почали з'являтися на кілька місяців раніше їх анонса.

Втім, дані про форму і розміри майбутніх iPhone з квадратними виступами в області тилової камери витекли в інтернет порівняно давно, так що поява виготовлених по ним готових продуктів не повинно дивувати. YouTube-канал Amazing Unboxing виклав відео з підробленими «iPhone 11» в чорному, білому і золотистому кольорах.

Візуально пристрої виглядають, як топові iPhone, до того ж гаджети оснащені потрійними камерами, причому як мінімум одна з камер є, як показано на відео, цілком робочою. Оболонка поверх Android, задіяна в ПО смартфонів, майже повністю копіює iOS.

Найпомітніша деталь, що видає в пристроях клони - більш широке, ніж з боків, поле під екраном. Використовувана віртуальна клавіатура також відрізняється від штатної в iOS. Нарешті, в нових iPhone повинен, за чутками, змінитися дизайн перемикача беззвучного режиму, але тут він виглядає так само, як у iPhone XS Max. За словами автора відео, клони виготовлені китайським виробником Goophone.
Переглядів: 218 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: