DVI

Понеділок, 26.08.2019, 05.48.38
Головна » 2019 » Липень » 17 » Китаянки соромляться користуватися системами платежів з розпізнаванням облич, оскільки бояться здатися непривабливими
12.04.47
Китаянки соромляться користуватися системами платежів з розпізнаванням облич, оскільки бояться здатися непривабливими
      Китайський оператор платежів Alipay запускає нову функцію «б'юті-фільтра» для своєї платіжної системи розпізнавання обличчя Smile to Pay, яка дозволяє клієнтам розплачуватися в магазинах і ресторанах, скануючи обличчя на касі. Передбачається, що завдяки нововведенню можливість «розплатитися обличчям» буде користуватися більшою популярністю серед користувачів-жінок.

Як повідомляється, «б'юті-фільтр» буде автоматично застосовуватися, коли користувачі сканують свої обличчя для здійснення покупок, щоб поліпшити зображення, яке показується на моніторі (при цьому для ідентифікації людини як і раніше використовуватися необроблене зображення). Нову функцію впровадять по всьому Китаю протягом наступного тижня.

За словами представників Alipay, багато хто з їх користувачів-жінок сьогодні не хочуть використовувати Smile to Pay, бо думають, що негарно виглядають на екрані.

Щоб перевірити, чи дійсно це так, китайське видання Sina Tech в блозі на Weibo провело опитування, в якому запитало користувачів, чи відчувають вони себе «потворними» при здійсненні покупок за допомогою розпізнавання обличчя. В результаті понад 60% респондентів заявили, що вони виглядають менш привабливими на екранах платіжних терміналів, в той час як лише 10% користувачів вважають, що виглядають так само, як на фотографіях. Близько 27% опитаних вказали, що їх більше хвилює функція оплати, ніж те, якими вони виходять на моніторі.

Наостанок зазначимо, що в даний час «б'юті-фільтри» користуються в Китаї величезною популярністю: сьогодні важко уявити китаянку, яка б стала фотографуватися або записувати відео без застосування цифрових «покращувачів» обличчя.
Переглядів: 207 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: