DVI

Понеділок, 24.09.2018, 04.33.24
Головна » 2018 » Серпень » 30 » Китай запустив онлайн-платформу Piyao для придушення чуток в інтернеті
17.29.11
Китай запустив онлайн-платформу Piyao для придушення чуток в інтернеті
      Як відомо, в Китаї вже давно працює проект «Золотий щит», який частіше називають «Великий китайський файрвол». Він блокує всі непотрібні уряду сайти і сервіси. У прагненні отримати ще більше контролю над інтернетом і соцмережами, уряд запустив новий проект під назвою Piyao. Це платформа, за допомогою якої влада країни збирається пригнічувати поширення чуток.

В рамках ініціативи був створений спеціальний сайт, мобільний додаток, а також сторінки в найбільших соціальних мережах Weibo і WeChat. Вони будуть використовуватися для поширення «справжніх» новин, джерелами яких, зрозуміло, будуть державні ЗМІ.

Також платформу планують використовувати для виявлення помилкових повідомлень. За це буде відповідати якась система штучного інтелекту.

За поширення повідомлень в інтернеті, що містять, на думку влади Китаю, брехню, користувачам загрожує реальний тюремний термін - правда, в тому випадку, якщо такі повідомлення набрали більше 5000 переглядів або 500 репоста.

Роботу платформи Piyao, назва якої в перекладі означає «спростовує чутки», контролюватимуть цілих 27 урядових відомств, включаючи Центральну партійну школу.

Влада навіть зняли рекламу Piyao, в якій говориться, що чутки створюють соціальну паніку, викликають коливання на фондових ринках і негативно впливають на бізнес-операції. Знайти цей ролик в мережі нам не вдалося.

Джерело: Reuters і meduza
Переглядів: 14 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: