DVI

П'ятниця, 27.04.2018, 07.46.31
Головна » 2016 » Вересень » 24 » Китай втратив контроль над космічною станцією Tiangong-1, вона впаде на Землю в наступному році
13.28.43
Китай втратив контроль над космічною станцією Tiangong-1, вона впаде на Землю в наступному році

      Перша китайська космічна станція Tiangong-1 в наступному році впаде на Землю. Про це повідомляє влада Китаю.

Станція Tiangong-1 була виведена на орбіту Землі в 2011 році. Минулого тижня офіційні представники космічного центру заявили, що вона «повністю виконала свою історичну місію» і знову увійде в атмосферу Землі в неуточнених час у другій половині 2017 року.

«На підставі наших розрахунків і аналізів, більшість частин космічної лабораторії згорять під час падіння», - заявила заступник директора інженерного бюро пілотованих польотів Китаю Ву Пінг (Wu Ping).

Ці заяви підтверджують циркулючі в останні місяці чутки, що Китай втратив контроль над космічним модулем після деяких технічних або механічних збоїв. Якщо це дійсно так, то не можна точно передбачити, де і коли впадуть уламки станції. Відповідні розрахунки можна буде виконати лише за 6-7 годин до самого інциденту. Навіть невеликі зміни в стані атмосфери можуть змістити точку падіння з одного континенту на інший.

Китайська космічна станція Tiangong-1 має довжину 10,4 метра і масу близько 8,5 тонни. Очікується, що більшість її уламків згорить в атмосфері під час падіння. Але деякі компоненти, наприклад, двигуни, можуть не згоріти. В такому випадку уламки масою близько 100 кг зможуть нанести певний збиток в місці падіння. При цьому може постраждати чийсь автомобіль або дах будинку, може виникнути дощ з дрібних шматочків металу, але широко розповсюдженої шкоди не передбачається.

Джерело: theguardian
Переглядів: 136 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: