DVI

Понеділок, 22.01.2018, 06.36.46
Головна » 2017 » Вересень » 12 » Китай теж хоче заборонити продаж автомобілів з ДВС
12.00.49
Китай теж хоче заборонити продаж автомобілів з ДВС
      Судячи з усього, в майбутньому список країн, які взяли курс на повну заборону продажів нових машин з двигунами внутрішнього згоряння, поповнить Китай. На це вказує свіжа заява заступника міністра промисловості і інформатизації КНР Синь Гобіно.

Виступаючи на міжнародному автомобільному форумі в Тяньцзіні в минулу суботу, чиновник заявив, що регулятори вже приступили до розробки відповідного плану припинення виробництва і продажів автомобілів з ДВЗ. Як повідомляється, ця рішуча міра повинна послужити стимулом, підштовхнувши місцевих виробників активніше розвивати напрям електромобілів.

На жаль, ніяких точних термінів поки не називаються і, схоже, мова йде про не дуже близьке майбутнє. Проте, Китай є найбільшим у світі ринком автомобілів. Тільки в 2016 році тут було продано більше 28 мільйонів машин. Причому останні роки ринок продовжує демонструвати стабільне зростання. Відзначимо, що зараз в країні діють різні ініціативи щодо отримання субсидій ринку електромобілів з метою зниження викидів вуглекислого газу. Але очевидно, що ефект від повної заборони автомобілів з ДВЗ буде куди більш відчутним.

Залишається додати, що багато країн вже позначили терміни припинення продажу автомобілів на викопному паливі. Так, Німеччина, Великобританія і Франція раніше назвали терміном припинення продажів цих транспортних засобів 2040 рік. А Шотландія розраховує зробити це ще раніше - до 2032 року. Окремі виробники планують покінчити з бензиновими і дизельними ще швидше. Компанія Volvo, наприклад, однією з перших має намір вже з 2019 року повністю припинити випуск нових моделей автомобілів, оснащених тільки ДВЗ; Jaguar / Land Rover заявили про повний перехід на гібриди та електричні моделі з 2020 року, а Aston Martin розраховує позбутися від моделей, оснащених тільки ДВЗ, з 2025 року.

Джерело: The Verge
Переглядів: 155 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: