DVI

Вівторок, 24.04.2018, 05.45.28
Головна » 2017 » Липень » 14 » Китай спростовує інформацію про повну заборону VPN до лютого 2018 року
09.19.42
Китай спростовує інформацію про повну заборону VPN до лютого 2018 року

      Міністерство промисловості та інформаційних технологій Китаю (MIIT) спростувало недавні повідомлення про повну заборону VPN в країні, передає агентство Bloomberg.

Буквально на днях в мережі з'явилася інформація про те, що китайський уряд наказав місцевим операторам зв'язку і інтернет-провайдерам заблокувати з 1 лютого 2018 року сервіси, що забезпечують можливість обходу «Великого китайського файрвола» (система Golden Shield Project). У відомстві запевнили, що ці повідомлення «не відповідають дійсності», а користувачі і підприємства як і раніше можуть користуватися зареєстрованими VPN-сервісами, керованими державними телекомунікаційними компаніями.

«Торгові або багатонаціональні компанії, якщо їм потрібно якимось чином підключитися до зарубіжного інтернету, як і раніше можуть звернутися в телекомунікаційні компанії», - йдеться в повідомленні регулятора.

Як ми вже повідомляли раніше, з початку цього року для використання VPN в Китаї необхідно отримати спеціальні дозволи відповідних органів, причому незареєстровані віртуальні приватні мережі в країні заборонені.

Джерело: Bloomberg і TJ
Переглядів: 173 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: