DVI

Вівторок, 19.11.2019, 04.59.24
Головна » 2019 » Листопад » 10 » Китай офіційно приступив до розробки технології зв'язку шостого покоління
09.42.00
Китай офіційно приступив до розробки технології зв'язку шостого покоління
      Світ тільки-тільки почав переходити на 5G, і поки що важко уявити, як зміниться життя з повсюдним поширенням цієї технології. Якою буде технологія зв'язку шостого покоління - сказати ще складніше. Проте, в Китаї вже почали готувати грунт для 6G.

За повідомленням китайських ЗМІ, в четвер, 7 листопада, Міністерство науки і технологій КНР оголосило про створення національної дослідницької групи, до якої увійшли 37 експертів - представники технологічних вузів і науково-дослідних інститутів, а також профільних корпорацій і телекомунікаційних компаній країни. Поставлений перед ними ряд завдань включає формування науково-технічного обґрунтування технології 6G і розробку дорожньої карти щодо впровадження стандарту зв'язку шостого покоління, а також вивчення можливих варіантів застосування цієї технології і консультування влади при прийнятті тих чи інших рішень, що стосуються телекомунікаційних технологій.

За словами Ван Сі, заступника міністра науки і технологій КНР, розробку 6G слід вважати пріоритетним завданням і «важливим етапом» у розвитку держави.

«Таким чином ми, [як держава], хочемо закласти основи для подальшого розвитку 6G і тим самим прискорити розробку технологій зв'язку шостого покоління і їх розгортання згодом», - зазначив Ван.


Джерело: hightech.plus
Переглядів: 216 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: