DVI

Четвер, 26.04.2018, 14.11.41
Головна » 2016 » Листопад » 24 » «Кіно легально» - простий сервіс пошуку відеоконтенту за легальним онлайн-кінотеатрам України
16.00.23
«Кіно легально» - простий сервіс пошуку відеоконтенту за легальним онлайн-кінотеатрам України

      Після недавніх подій (читай: закриття FS.TO і EX.UA) цей матеріал особливо актуальний. Не менш актуальним є питання онлайн-інструментів і сервісів, що забезпечують простий і швидкий пошук цього легального відеоконтенту. І ось зараз одним подібним сервісом стало більше.

Називається цей сервіс нехитро - «Кіно легально» і поки існує тільки у вигляді веб-версії. За словами розробників, сервіс «Кіно легально» був створений за добу і пропонує можливість пошуку по базі легальних кінофільмів доступних в Уанеті (більше 5000 штук).

Крім самої можливості пошуку відеоконтенту за кількома легальними онлайн-кінотеатрами (зараз сервіс індексує служби oll.tv, megogo.net, ovva.tv і divan.tv), сервіс «Кіно легально» пропонує функцію добірки випадкових фільмів за жанрами, а також Telegram- бота для пошуку фільму на divan.tv. Крім того, є розділ з найбільш актуальними фільмами. Реклами на «Кіно легально» немає. Поки немає.

Джерело: Кіно легально
Переглядів: 154 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: