16.59.59
Кілька способів бути продуктивним прямо з ранку
Кілька способів бути продуктивним прямо з ранку
      Ті люди, хто встає раненько, знають, як складно буває налагодити роботу мозку і налаштуватися на робочий лад. Але що робити - навіть, якщо ви працюєте не в офісі, а вдома, вам необхідно працювати не менш продуктивно. Більше того - вдома налаштуватися на роботу складніше, ніж в умовах офісу. 

Відволікаючі фактори, будь то поруч розкладена ліжко, найближча кав'ярня або дзвінки друзів - все це заважає. Давайте подивимося, як варто себе вести з ранку раніше. 

Тонізуючі напої

Ні, аж ніяк не енергетики, хоча деякі вважають їх чи не основним компонентом творчого процесу, його початку. Я маю на увазі каву і чай. Звичайно, зловживати кавою не варто, 2-3 чашки кави в день - цілком нормально. Особисто мені каву дуже допомагає вранці, воно діє практично миттєво, і "заводить "дуже швидко.

При всьому при цьому кавовим наркоманом мене назвати не можна, оскільки я випиваю максимум 2 чашки кави на день.

Зелений чай теж дуже допомагає. Мені якось запропонували порівняти дію кави і зеленого чаю, випивши вранці кави, а іншого ранку - зелений чай. Ви знаєте, чай діє не гірше. Звичайно, він не такий смачний і ароматний, як кава, тому я віддаю перевагу все ж каві. 

Зарядка

Так, практично всі фахівці і трудоголіки стверджують, що зарядка вранці - це не просто корисно, а дуже корисно. Спробуйте хоча б віджатися десяток разів, і ви зрозумієте, наскільки це правда. Якщо вас не турбує те, як благотворно зарядка діє на загальний стан організму, зверніть увагу на те, наскільки бадьорим ви себе після неї відчуваєте.

 Невелика зарядка ( ніхто не говорить бігати марафонські дистанції або піднімати по 200 + кілограмів з ранку ) відновлює бадьорість, дарує настрій і налаштовує на робочий лад. 

Багато разів під час зарядки мене приходили ідеї, які можна назвати дуже корисними.

Продукти, багаті вуглеводами

Власне, вуглеводи є не тільки в здобних булочках (хоча від однієї булочки вранці ще ніхто не помер). Ті ж речовини є в овочах і фруктах. Спробуйте зробити собі з ранку мюслі, і закусити, наприклад, яблуком, запивши все це соком - відразу відчуєте себе енергійним і бадьорим. 

Ну, якщо прийти з клубу в п'ять ранку і встати в сім, ніякі мюслі вам не допоможуть, мова про звичайні труднощі тих, хто прокидається вранці.

Читання

Так, не дарма довгий час ранкове читання вважалося чи не ритуалом. Попиваючи свою каву, читайте газету або книгу - це допомагає налаштувати думки, та й весь розумовий процес. Само собою, читання - це не гортання новин своїх друзів в соціальних мережах. Книги, журнали, газета (неважливо, онлайн або оффлайн ) - ось що мається на увазі.

Складання режиму дня

Так, гнучкий режим дня, графік роботи - те, що потрібно всім нам. Без графіка налаштуватися на правильний лад дуже складно. Особливо це стосується людей, у яких за день намічається виконання безлічі завдань, і забути хоча б одну з них - катастрофа.

А ось режим дня і графік допомагає весь час пам'ятати про все, і виконувати все необхідне вчасно, а не після того, як всі терміни пройшли.

Вставайте трохи раніше

Спробуйте себе змусити пару раз встати на годину раніше, ніж зазвичай. Якщо це - прийнятно для вас, в плані режиму дня, то ви знайдете подібний спосіб незамінним для початку трудового процесу.

Я вже писав раніше, що чим раніше встаєш, тим більше встигаєш зробити до початку звичайного трудового дня. Мій добрий знайомий вмів вставати о п'ятій годині ранку без особливих проблем ( при цьому йому не треба було бігти на завод або кудись ще ). І до 10 годин ранку він встигав дуже багато чого, якщо не все - решту дня він міг присвятити творчому процесу, роботі над майбутніми проектами. Встигала ця людина дуже багато чого, хоча і лягав в 9 вечора, а не о першій ночі, як більшість з нас. 

І так, було б добре, якби кожен читач порадив щось своє. Може, ви здійснюєте пробіжку вранці ? Або проводите сеанс медитації ? Розкажіть нам про це, якщо те що ви робите, допомагає вам налаштуватися на робочий лад на цілий день.

Переглядів: 402 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close