DVI

Понеділок, 17.06.2019, 01.51.13
Головна » 2013 » Січень » 15 » Кілька простих способів вирішення проблем з шкірою
13.02.17
Кілька простих способів вирішення проблем з шкірою
Кілька простих способів вирішення проблем з шкірою

                  Шкіра - найбільший орган у людини (так-так, шкіра вважається органом). І зрозуміло, що у такого великого органа, який щомиті стикається з несприятливими умовами (мороз, спека, жирна їжа та інше) можуть бути серйозні і не дуже проблеми. 


Само собою, ці проблеми хвилюють "власника". Давайте подивимося, які є основні проблеми, і коротко вкажемо, що рекомендують фахівці для вирішення таких проблем.

Акне

 На DVI вже є велика  стаття про акне і боротьбу з цим явищем. У деяких випадках потрібно докласти дуже великих зусиль для рятування, але в більшості своїй акне прибрати досить просто. Для цього варто скористатися сервісом з ультразвукової очищенні особи. При цьому очищення проводиться за допомогою високочастотних звукових коливань, плюс очищення пір поєднується з мікромасажем. Косметологи стверджують, що це - один з найбільш ефективний спосіб позбутися від акне.


Мішки під очима

Ця проблема може бути вирішена за допомогою топічного кофеїну, плюс крижаним гелем, в спеціальних пакетиках. Крім того, якщо мішки проявляються вранці, варто спробувати спати на двох подушках, а не на одній. Косметологи стверджують, що, якщо спати на плоскій поверхні, рідина може посилено накопичуватися під очима. Якщо голова піднята, рідина не так сильно наповнює "мішки". Чесно кажучи, не знаю, так це чи ні, але така рада зустрічається на досить авторитетних сайтах косметологів і косметологічних компаній.


Лупа

 Ось вже проблема так проблема. Начебто і дрібна, але така "шкідлива". На щастя, лупа з легкістю забирається шампунем з включенням піритіону цинку. 

Суха шкіра

Це теж одна з найбільш поширених проблем. Для боротьби з цією проблемою, варто змінити температуру води для вмивання з гарячою на помірно теплу. Крім того, косметологи рекомендують у разі сухої шкіри знизити частоту використання мила. Варто використовувати і зволожуючі креми.

Ось такі от поради. Їх небагато, але чотири ці проблеми є одними з найбільш поширених. Може бути, хтось із вас поділиться ще яким-небудь способом вирішення проблем з шкірою?

Переглядів: 300 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: