09.54.03
Кілька порад щодо купівлі авіаквитків
      Наш час добре тим, що зараз будь-яка людина може побувати скрізь - можливості в цьому плані просто безмежні. Проблема в тому, що для здійснення наміру "побувати скрізь" потрібні ще й гроші, часом досить чималі. Я якось дивився ціну на квитки на Кокосові острови - за ці гроші можна купити власний невеликий літак або яхту. 

Звичайно, утрирую, але в кожному разі, ціни на авіаквитки високі. І  наше завдання - знайти квитки за найбільш низьким, наскільки можливо, цінами.

А можливості для цього дійсно є, нижче перерахуємо деякі способи економії.

1. Це - покупка квитків заздалегідь

Знову ж, з особистого досвіду - при перевірці ціни авіарейсу на певний напрям, можна бачити, як ціна зростає з кожним днем. А ось якщо купити квиток місяці за три до польоту, можна шикарно заощадити, ціна питання може бути в кілька разів нижче, ніж у випадку купівлі квитка за пару днів до відправлення.

2. Використовуємо надійні системи пошуку авіаквитків

Не завжди чим відоміша компанія/сервіс, тим він кращий. Часом зустрічаються міцні середнячки, у яких є якісь домовленості з авіакомпаніями, і в результаті у таких посередників квиток можна купити за нижчою ціною, ніж у самої авіакомпанії. 

3. Купуємо квитки на певні дні

У лоукостерів зустрічаються дні, коли рейс коштує трохи дешевше, ніж у звичайний час. Частіше всього це середина тижня. Само собою, вихідні/свята завжди проявляють себе зростанням цін на авіаквитки. 

Що вдієш, маркетинг такий маркетинг... Так що намагайтеся літати серед тижня. Варто тільки пам'ятати, що порада дано саме для лоукостерів, а не для елітних і бізнес-ліній типу "Дубаї Авіа". 

4. Сезон покупки квитка

Напевно, це очевидна порада, але - намагайтеся купувати квитки на певні напрямки поза сезоном. Наприклад, влітку ціна на авіарейс до Туреччини буде в кілька разів вище, ніж ціна на той же авіарейс взимку. 

Все тому, що влітку всі, буквально всі, хочуть летіти до Туреччини. Те ж можна сказати і для інших напрямків, включаючи гірськолижні курорти та інше. 

Загалом, намагайтеся використовувати крайні дати популярних сезонних напрямків, і не вирушати куди-небудь в розпал популярності напрямки.

5. Квитки в обидва кінці

Ще одна досить очевидна річ - це економія на квитку при купівлі квитків в обидва кінці. Перевізнику вигідно, коли людина займає відразу місце в прямому і зворотному напрямку.

Якщо купувати квитки не в обидва кінці, а one - way, то ціна польоту може зрости рази в два, а то й більше. Якщо вам точно відома дата, коли ви повинні повернутися, то купуйте квитки в обидва кінці, і ніяк інакше.

Ось, власне, основні поради. Хотілося б почути доповнення і від вас, досвідчені мандрівники :) Чекаємо цікавих коментарів.

Переглядів: 201 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close