15.59.46
Кілька порад для любителів бігати влітку...
Кілька порад для любителів бігати влітку        
       Досвідчений бігун знає, що потрібно робити влітку, щоб не нашкодити собі надмірними фізичними навантаженнями. Але якщо ви тільки починаєте, тоді вам можуть знадобитися кілька порад.

Інформація, надана в цьому матеріалі, надана людиною, яка бігає давно і наполегливо, так що йому можна довіряти :) Що стосується додаткової інформації - може бути, хтось із читачів може порадити щось слушне?

Давайте розіб'ємо поради на три тематичні частини: час тренування, одяг, питво

Час тренування

Само собою, якщо у вас на вулиці влітку температура піднімається вище 30 градусів, і на асфальті можна смажити яєчню, не варто бігати в такий час. Намагайтеся бігати вранці - тоді і повітря прохолодніше, і бігати приємніше.

Менше людей, менше машин, немає ніяких проблем з температурою повітря. Не варто бігати з 10 ранку і по 17.00 - вважається, що влітку це найбільш невідповідний період для бігу. Жаркіше ж всього з години до трьох дня, і в цьому немає нічого дивного.

 Якщо ж вранці не встигаєте, то вечором можна бігати, починаючи з 17.00 - в такий час цілком можна тренуватися. Правда, це трохи гірше, ніж вранці, відчуття не ті все ж, але теж нічого. 

Одяг

 Зараз випускається велика кількість спортивного одягу, яка набагато краще підходить для тренувань, ніж звичний багатьом бавовняний одяг. Справа в тому, що компанії, що випускають спортивний одяг, намагаються створювати синтетичні матеріали, які і не намокають, і додатково ще охолоджують тіло, в результаті випаровування. 

Бавовняна одяг швидко (відносно) намокає, і після цього починає натирати шкіру. А адже бігати, якщо ноги натерті, практично неможливо.

Так що спробуйте сходити в найближчий спортивний магазин, і запитайте консультанта про можливі варіанти вибору спортивного одягу для пробіжок в літніх умовах.

Вода

 Чим спекотніше і активніше ми рухаємося, тим швидше організм втрачає воду. Допускати сильних втрат ні в якому разі не можна, так що намагайтеся пити воду і до, і після, і під час тренування. Не дарма завзяті бігуни тримають в руках пляшку з водою. І додаткове навантаження наявності, і вода завжди поруч. 

Якщо тягати пляшечку не хочеться, то виберіть трасу таку, щоб поруч були джерела води (якщо не питні фонтанчики, то хоча б магазини). Чим більше ви бігаєте, тим більше пиття буде потрібно - залежність тут саме така. У день дорослій людині, що займається фізичними навантаженнями, потрібно пити не менше 1,5-2 літрів води.

Переглядів: 480 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close