19.35.59
Кілька маловідомих фактів про YouTube
Несколько маловідомих фактів про YouTube
      Не знаю людину, яка ніколи б не користувався сервісом YouTube або хоча б ніколи не чув про нього. Навіть, якщо ви не заходите на цей відеохостинг, ролики, які розміщують користувачі, публікуються на інших сайтах, в тому числі, і на DVI.at.ua.

Так що уникнути впливу  YouTube вийде тільки в тому випадку, якщо ви взагалі з Інтернетом не працюєте. Але, ймовірно, в такому випадку ви просто не читаєте цю статтю. Загалом, тут вказані маловідомі факти про відомого сервісі. Ймовірно, ця інформація виявиться корисною для багатьох.

Музика

Так, YouTube містить величезну кількість музичних відеоматеріалів, включаючи кліпи популярних і дуже популярних виконавців. Якщо вам хочеться послухати музику, не завантажуючи її собі на ПК, плюс побачити артиста, який виконує ту чи іншу пісню, кращий спосіб зробити це - зайти на YouTube. Потім зайдіть ось на цю сторіночку , яка допоможе вам безперервно слухати і дивитися саме те, що вам подобається.

Для початку роботи потрібно просто ввести ім'я бажаного виконавця, а потім вибрати кілька запропонованих варіантів. Само собою, все це можна підключити до телевізора, і насолоджуватися переглядом на великому екрані.

Навчання

На YouTube викладають не тільки музику, котиків і дітей. Тут є і величезна кількість матеріалів навчального характеру. Безліч університетів і викладачів цих університетів викладають на YouTube свої лекції. Більше того, частина навчальних закладів роблять це на регулярній основі, так що ви зможете прослухати і переглянути повний курс з якого-небудь предмету, прямо з Гарварду або Єля.

А ось  тут А ось  тут є можливість дивитися /слухати все в режимі реального часу. є можливість дивитися /слухати все в режимі реального часу.

Редагування роликів

Звичайно, якщо ви зняли на відео улюбленого котика, а потім хочете відредагувати це відео (наприклад, прибравши момент, коли котик відкушує вам палець), можна купити відповідне програмне забезпечення, або встановити піратську копію цього ПЗ.

З іншого боку, є повністю безкоштовне рішення, це відеоредактор на YouTube. Цей редактор працює онлайн, без необхідності установки, і пропонує базові інструменти для редагування відео. Смію вас запевнити, цих інструментів вистачить для 90 % людей, що знімають відео.

Аналіз швидкості

Кожен з нас стикався з неприємною ситуацією, коли відео з YouTube " гальмує ",  або взагалі відмовляється програвати. Більшість звинувачує в цьому свого провайдера, повідомляючи про свої думки з телефонним номером колл- центру організації. Але, далеко не завжди провайдер винен у бідах своїх користувачів. 

 Для того, щоб зрозуміти причину, зайдіть на  сторінку статистики , і звірте дані. Особисто мене здивували деякі графіки, про які я і не підозрював.

Загалом, на сьогодні все. Може бути, хтось із вас зможе повідомити що-небудь цікаве про YouTube в коментарях ? Будемо раді почути /побачити все це.

Переглядів: 256 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close