20.42.16
Кілька ідей для першого побачення
Несколько ідей для першого свіданія
      Літо, як і осінь - благодатна пара для побачень, закоханості і відносин. Для всіх хто вже встиг познайомитися, але ще не встиг сходити на перше побачення - уявляю добірку варіантів, як справити перше враження так, щоб це було нестандартно і здорово.

Якщо ви вирішили запросити дівчину в кіно, кафе або на прогулянку в парк - можете відразу припиняти читати. Я не сперечаюся, що класичні варіанти також гарні, але перший момент - він дуже важливий, і якщо ти виявиш винахідливість, нестандартність і зачаруєш свою передбачувану другу половинку новизною відносин з самого першого дня - то результат не змусить себе чекати.

1. Боулінг

 Запроси свій об'єкт обожнювання в боулінг і запропонуй зіграти. Гра не тільки розслабить і розіб'є перший лід знайомства, але також проявить людини - який він, зухвалий, сміливий, невпевнений у собі, компанійський і так далі. Ви разом посмієтеся, якщо ти хлопець - повчив грати дівчину, ніж виявиш себе з ще більш вигідної сторони, ну а зовсім ідеальний варіант - зіграти парою проти якої-небудь іншої пари. 

Це дуже здорово зближує і закладає цеглинки можливих відносин з перших хвилин. До того ж - цей варіант підійде тим, хто особливо не красномовний і йому важко розговоритися з незнайомою людиною з перших хвилин. Замість тисячі слів - влучно кинутий куля, і ти як кажуть, на коні.

2. Зоопарк

Всі дівчата люблять тварин, хлопці - це аксіома. Якщо ж ініціатор дівчина - повірте, нам теж цікаво подивитися на тваринок, особливо якщо вони великі, сильні і з іклами. Ясна річ, годинами милуватися на милих панд ми навряд чи будемо, але на гарчали левів або хропуть ведмедів з інтересом подивимося.

Свіже повітря, природа буквально у ваших ніг, спогади з дитинства - все це зробить ваше перше побачення набагато більш вдалим. До того ж розмова навряд чи загасне, адже обговорювати тварин можна годинами, а їх у зоопарку багато самих різних. Сфоткаюсь з мавпою, поїжте солодкої вати, поділіться нею з жирафом, поуміляйтесь на пару.

3. Квест

 Слово, ясна річ, неукраїнське, але думаю, прогресивної молоді цілком знайоме. Якщо ваша дівчина любить екстрим, пригоди, нестандартні підходи і відчуття - запропонуйте зіграти в гру. Ні, робити фільм «Пила» в мініатюрі не варто, кілька завдань і підказок, які в підсумку призведуть до місця і часу довгоочікуваної зустрічі зроблять ваше перше побачення незабутнім. 

Можна намалювати стрілочки, як у «козаків-розбійників», залишати записочки з наступним пунктом у лавках і гілках кущів і деревах, намовити друзів виконувати ролі таємничих незнайомців - одним словом простір для вашої фантазії безмежний, та й предмет зітхання оцінить - адже це не в кафешці в меню витріщатися.

4. Велосипедна прогулянка

Якщо ваша дівчина чи хлопець все ж натура спокійна і серйозна, то перетворите звичайну прогулянку в велосипедну. Нехай перше знайомство пройде в атмосфері легкості, швидкості і шелестіння коліс. Романтично підсадите дівчину на велосипед або запропонуйте хлопцеві таки зрідка дивитися на дорогу, а не тільки на вас. Прокатаєтеся по центру міста, покажіть незвичайні місця за межами міської риси, продемонструйте свою спритність і сильні ноги - упевнений, враження будуть яскравіше, ніж від звичайної прогулянки.

5. Човнова прогулянка

 Я знаю, ви читали в школі класичну літературу, ну або хоча б пробували. Якщо ваша обраниця (обранець) натура тонка, хочеться романтики і самоти - бігом на човнову пристань. Не знаю як у столиці, а на периферії, ви будете приємно здивовані відносно низької ціни при масі позитивних відчуттів. Скрип весла, відрив від цивілізації, берега водойми з боків і чудове поєднання флори і фауни налаштує на такий романтичний лад, що б'юся об заклад, дівчина забуде про наставляння не цілуватися на першому побаченні. 

6. До себе

Варіант для сміливих і розкутих. Ні, переконатися, що ваш обранець не маніяк і людина адекватна все ж треба. Просто вдома все так звично, тихо і затишно - що розслабляє як ніде більше. Можна підготуватися, підібрати музику, фільм і блиснути коронною стравою. Приберіть в квартирі, особливо хлопці, приглушите світло і дійте. Не кажучи про заощаджених грошах, вам не потрібно буде нікуди йти, думати про вибір розваг та їжі, не потрібно вчиняти фізичних навантажень - одним словом плюси в наявності.

Переглядів: 324 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close