DVI

Четвер, 26.04.2018, 16.40.38
Головна » 2016 » Грудень » 21 » Київський Національний Університет Шевченка увійшов в десятку кращих університетів світу за рівнем підготовки кодерiв
09.59.57
Київський Національний Університет Шевченка увійшов в десятку кращих університетів світу за рівнем підготовки кодерiв
      Фахівці технологічної компанії HackerRank, яка володіє однойменною онлайн-платформою тестових завдань з програмування і об'єднує численне співтовариство з більш одного мільйона програмістів, вирішили з'ясувати, в яких вузах готують найкращих кодерів світу. Для цього вони провели власне дослідження, опитавши більше 5500 студентів з 126 навчальних закладів по всьому світу, які входять до спільноти HackerRank.

Щоб найкращим чином оцінити рівень навичок респондентів, HackerRank провели конкурс по кодингу.
Кожен університет оцінювався по співвідношенню кількості приймаючих участь студентів з їх рівнем підготовки (вважали за формулою нижче). При цьому, в рейтинг проходили лише ті вузи, які представили не менше 10 студентів.
Тут М - конкретний вуз, для коефіцієнтів а і в для даного рейтингу привласнені значення відповідно 0.8 і 3

В результаті аналітики сформували рейтинг 50 кращих в світі університетів за рівнем підготовки програмістів. В першу десятку увійшов Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Він зайняв сьому позицію в рейтингу із загальним результатом 255,83 бала.

Очолює рейтинг Санкт-Петербурзький національний дослідницький університет інформаційних технологій, механіки та оптики. На другому місці - китайський Sun Yat-sen Memorial Middle School, а на третьому - Ho Chi Minh City University of Science, В'єтнам.

Повністю рейтинг топ-50 можна подивитися тут .

На жаль, інших українських університетів в цьому рейтингу немає. Ймовірно, студенти Могилянки і КПІ не захоплюються завданнями на HackerRank.

Джерело: ain

Переглядів: 156 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: