DVI

Четвер, 26.04.2018, 14.09.14
Головна » 2016 » Листопад » 7 » Київська компанія почала випускати потужні зарядні станції (75 кВт) для електромобілів
16.00.10
Київська компанія почала випускати потужні зарядні станції (75 кВт) для електромобілів

      Київська компанія «ЕЛМІЗ», що спеціалізується на виробництві стикувальних систем для МКС, диверсифікувала свою діяльність і почала займатися швидкісними зарядками для електромобілів і водневими технологіями.

Уточнимо, що ПАТ «ЕЛМІЗ» було створено в 1996 році в результаті реструктуризації «Київського радіозаводу» і з тих пір підприємство успішно працювало на міжнародних ринках, але після низки негативних подій в житті нашої країни у компанії виникла гостра необхідність диверсифікації бізнесу, і вона вибрала перспективний ринок електромобілів.

Першою розробкою в цьому напрямку стала зарядна станція потужністю 75 кВт. Як стверджується, з її допомогою електромобіль Nissan Leaf, ємність батареї якого становить 24 кВт•г, можна буде повністю заряджати всього за 20 хвилин.

Українська розробка має режим стабілізації напруги і плавний пуск. Завдяки цим та іншим інновацій зарядна станція не псує батарею і за якістю не поступається багатьом іноземним аналогам. При цьому ціни на неї нижче в порівнянні з конкурентами.

Аналізуючи сьогоднішню динаміку ринку і зацікавленість готелів, ресторанів, АЗС та інших представників бізнесу, координатор проекту зі створення інфраструктури зарядних станцій EV-net Володимир Романцов прогнозує, що вже в наступному році ринок швидкісних зарядних станцій в Україні може досягти 100 штук в кількісному вираженні. Тому у зарядної станції від «ЕЛМІЗ» є хороші перспективи навіть на внутрішньому ринку. На думку Романцова, попитом будуть користуватися як потужні станції на 50 кВт і вище, так і менш потужні на 20 кВт, оскільки в нашій країні особливо популярні старі Nissan Leaf.

Джерело: ecotown.com.ua і Елміз
Переглядів: 207 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: