DVI

Вівторок, 24.04.2018, 01.46.18
Головна » 2016 » Жовтень » 16 » Київська IoT-лабораторія Microsoft випустила сім стартапів, відкрила представництва в Харкові та Одесі і оголосила новий набір
12.23.31
Київська IoT-лабораторія Microsoft випустила сім стартапів, відкрила представництва в Харкові та Одесі і оголосила новий набір
      Трохи менше року тому український офіс компанії Microsoft відкрив в Києві лабораторію, покликану забезпечити можливість займатися розробкою і створенням пристроїв інтернету речей (IoT) для всіх бажаючих. І ось вчора, 12 жовтня, відбулася презентація проектів-випускників першої інкубаційній програми.
Лабораторія з'явилася з ініціативи саме українського представництва глобальної корпорації, її натхненником став Сергій Поплавський, який зараз очолює IoT Lab. За його словами, в разі успішної реалізації проекту, український досвід буде застосовуватися по всьому світу.

В рамках інкубаційного циклу команди отримали доступ до необхідного обладнання, включаючи осцилографи Rohde & Schwartz, мікроконтролери та камери RealSense від Intel, а також отримали поради експертів та менторів. В цілому команди прослухали понад 150 годин навчальних сесій та взяли участь в 20 IT-конференціях. В результаті, за словами випускників, практично у всіх уже є бізнес-клієнти - або на стадії переговорів, або вже приносять прибуток.

Після відбору в інкубатор потрапило 10 команд, проте три не дійшли до фінішу з різних причин. Основні - людський фактор і відсутність мотивації. Що ж стосується фіналістів, це система моніторингу кавових автоматів Device Voice, соціальний проект створення дружнього до незрячих людей міського оточення Open World, розумна система для оцінки якості сільськогосподарських ґрунтів AgroMonitor, комплексне рішення для моніторингу навколишнього середовища eNaturr, система дистанційного догляду за рослинами EcoBox, електронні цінники для магазинів FTS Electronic Shelf Label System, платформа Onlizer, націлена на розробників рішень в сфері інтернету речей.

На першому випуску IoT Lab не зупиняється. Більш того, другий набір (відкритий до 26 жовтня 2016 року) розширить географію роботи лабораторії: інкубатори-резиденти з'являться в Харкові і Одесі на базі місцевих університетів.

Партнерами проекту продовжують виступати компанії-партнери: Intel, Kyivstar, Rohde & Schwartz і інші.

Джерело: hubs.ua
Переглядів: 147 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: