DVI

Вівторок, 24.04.2018, 20.51.15
Головна » 2016 » Жовтень » 30 » Кіберполіції України спільно з США припинила діяльність другого в світі за популярністю торрент-трекера, організованого українцями
18.59.23
Кіберполіції України спільно з США припинила діяльність другого в світі за популярністю торрент-трекера, організованого українцями
      В результаті співпраці Департаменту кіберполіції України і американських правоохоронців вдалося припинити діяльність міжнародного торрент-трекового ресурсу, який займав за популярністю друге місце в світі (по всій видимості йдеться про KickassTorrents). Про це представники кіберполіції України заявили на зустрічі з представником Посольства США в Україні.

Він також зазначив, що Департамент кіберполіції тісно взаємодіє з правовласниками і партнерами з правоохоронних органів різних країн світу. Це дає можливість вчасно виявляти, документувати і притягати до відповідальності осіб, які вчиняють злочини в сфері авторського права.
Перший секретар Посольства США в Україні з питань інтелектуальної власності Дональд Траунсенд подякував українським правоохоронцям за успішно виконану роботу.

Переглядів: 188 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: