DVI

Субота, 20.01.2018, 12.44.59
Головна » 2016 » Листопад » 16 » Кіберполіція України прикрила файлообмінник FS.to і його копії
16.00.09
Кіберполіція України прикрила файлообмінник FS.to і його копії

      Сьогодні співробітники Департаменту кіберполіції Національної поліції України вилучили обладнання, що використовувалося для організації технічної інфраструктури групи піратських онлайн-кінотеатрів FS, в яку входили ресурси FS.TO, BRB.TO, FS.UA та CXZ.TO. Вилучення обладнання проводилося в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 176 (Порушення авторських і суміжних прав) КК України. На момент написання цієї новини жоден з сайтів не працює, і немає інформації, коли вони відновлять свою роботу і чи відновлять взагалі.

Повідомляється, що кримінальне провадження проти піратських онлайн-кінотеатрів FS було відкрито на підставі звернень правовласників-учасників Американської асоціації кінокомпаній (Motion Picture Association of America) і ряду українських правовласників. Останні звинувачують FS.TO в порушенні авторських і суміжних прав, оцінюючи розмір збитків в сумі, що дорівнює 5 млн грн.

У минулому правоохоронці вже намагалися прикрити файлообмінник fs.to, але через деякий час він перезапустився відразу на декількох доменах.

Оновлене:

На офіційному сайті Національної поліції України з'явилося підтвердження слідчо-оперативних заходів щодо власників сайту FS.to. Також опубліковано відео, присвячене операції.

Джерело: НПУ
Переглядів: 124 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: