14.00.19
Хорватська електричний суперкар Rimac Concept One виграв в дрег-рейсинг у Tesla Model S і Ferrari LaFerrari

Електричний суперкар Сoncept One хорватської компанії Rimac виграв в дрегову заїзді у електрокара Tesla Model S P90D, а також у супергібріда Ferrari LaFerrari. Змагання було організовано британським гонщиком Арчі Хемілтоном, на YouTube-каналі якого опублікували ролик заїзду.

Rimac Concept One оснащений чотирма електромоторами, які в сумі видають 1088 кінських сил і 3790 Нм крутного моменту, а також блоком акумуляторів ємністю 92 кіловат-години. Купе здатне розганятися з місця до ста кілометрів на годину за 2,8 секунди, а його максимальна швидкість складає 305 кілометрів на годину.

Спершу хорватський суперкар виграв в дрегі у топової модифікації Tesla Model S - P90D. Такий автомобіль комплектується двома електричними агрегатами потужністю 503 і 259 кінських сил і батареями на 90 кіловат-годин. Електрокар може розганятися з нуля до 96 кілометрів на годину за 2,8 секунди.

Другим суперником Rimac Concept One стало гібридне купе Ferrari LaFerrari. До складу 963-сильною силовою установки суперкара входить 6,3-літровий дванадцяти циліндровий атмосферник, 120-кіловатний електромотор, блок літій-іонних батарей і семи ступінчастий "робот" з двома зчепленнями. Супергібрід набирає першу "сотню" за три секунди, а його максимальна швидкість складає 350 кілометрів на годину.

Джерело: Motor
Переглядів: 394 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0