DVI

Неділя, 22.04.2018, 16.56.00
Головна » 2016 » Липень » 29 » Хороші продажі смартфонів Samsung Galaxy S7 зробили минулий квартал кращим для компанії за останні два роки
10.30.26
Хороші продажі смартфонів Samsung Galaxy S7 зробили минулий квартал кращим для компанії за останні два роки

      Слідом за Apple свій квартальний звіт опублікував її головний супротивник - компанія Samsung. Для корейського гіганта 30 червня 2016 завершився другий квартал 2016 фінансового року. Треба сказати, що у Samsung справи йдуть помітно краще, ніж у Apple. Більш того, минулий квартал, як і очікувалося, став для корейського гіганта найкращим за останні два роки, ніж, в більшій мірі, компанія зобов'язана успіху флагманськиму смартфонові Galaxy S7.

Що стосується конкретних цифр, дохід Samsung за звітний період склав $ 45,2 млрд. Це на 5% більше показника відповідного періоду минулого року. Операційний прибуток за квартал склав $ 7,22 млрд, що на 18% більше, ніж у другому кварталі 2015 року.

Мобільний підрозділ забезпечило більше половини всього квартального доходу. Компанія особливо підкреслює стабільно високі продажі флагманських моделей Samsung Galaxy S7 і S7 edge, які вийшли в квітні. Також в прес-релізі наголошується успіх лінійок Samsung Galaxy A і Samsung Galaxy J, що відносяться з середнім і низьким сегменту ринку.

Поряд з мобільним підрозділом, локомотивом зростання виступає підрозділ, який займається випуском напівпровідникової продукції.

Samsung розраховує утримати продажі на високому рівні протягом усього третього кварталу цього року, допомогти в цьому повинен випуск «флагмана з великим дисплеєм». Нескладно здогадатися, що мова йде про Samsung Galaxy Note7, який нам покажуть вже 2 серпня.

Джерело: The Verge i Samsung
Переглядів: 151 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: