12.30.51
Хакери з допомогою вірусу вкрали дані 26 млн облікових записів, файли з комп'ютерів і навіть робили знімки з веб-камер і скріншоти екранів
      Як заявляє компанія NordLocker, її фахівці виявили у вільному доступі базу даних з персональними відомостями про багатьох користувачів по всьому світу. Вона включає інформацію про адреси електронної пошти, облікових записах користувачів в популярних соцмережах і сервісах (Facebook, Twitter, Instagram, «Вконтакті», Apple, Google, Steam, PayPal і ін.), і навіть файли кукі. Крім того, в цій базі можна знайти фото з веб-камер, скріншоти екранів, файли з папок «Робочий стіл» і «Завантаження». Загальний обсяг бази становить 1,2 ТБ.






Ця база даних була зібрана за допомогою вірусу невідомого походження. У проміжок часу з 2018 року по 2020 рік цим вірусом було інфіковано близько 3,25 млн комп'ютерів з ОС Windows. Зловмисники розповсюджували вірус через спам-розсилки, неліцензійні дистрибутиви (Adobe Photoshop 2018, різні ігри) і інструменти для злому Windows. Після інфікування системи вірус привласнював унікальні ідентифікатори кожного набору вкрадених даних, що дозволило легко сортувати інформацію по пристрою-джерела.

За період своєї активності шкідлива програма змогла вкрасти близько 26 млн наборів даних для авторизації на сайтах для 1,1 млн унікальних адрес електронної пошти, понад 2 млрд файлів куки і близько 6,6 млн інших файлів. Користувачі можуть перевірити, чи стали вони жертвою атаки, за допомогою сервісу Have I Been Pwned.

Джерело: NordLocker
Переглядів: 133 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close