15.00.08
Хакери вкрали особисті фотографії Емми Уотсон, Аманди Сейфрід і багатьох інших знаменитостей

       Не боячись тюремного ув'язнення, хакери продовжують зламувати знаменитостей і викладати в мережу їх особисті фотографії. У ніч 15 березня невідомі хакери виклали в Мережу дуже особисті фотографії актрис Емми Уотсон, відомою за роллю Герміони в «Гаррі Поттера», і Аманди Сейфрід, яка зіграла у фільмі «Час» і «Велика любов». Користувачі Reddit в числі перших поширили новину про крадіжку фотографій.

Опубліковані фотографії швидко видаляються, тому зараз їх можна знайти тільки на форумі The Fappening. Всього хакери виклали 122 фотографії і два відео з Еммою Уотсон. Відзначимо, що витік стався якраз на тиждень прем'єри фільму «Красуня і Чудовисько» з її участю.

Велика частина вкрадених хакерами фото з Еммою Уотсон - знімки з приміркою різних нарядів, в тому числі і в нижній білизні. Також є Селфі з ванної. Вони демонструють оголене тіло дівчини, але точно сказати є ця дівчина Еммою Уотсон не можна, так як вони зроблені так, що особи автора цих Селфі не видно, але багато що вказує на те, що дівчина на цих фото - Уотсон.

Знімки Аманди Сейфрід куди більш особисті.


Одночасно з'явився список з прізвищами актрис, чиї особисті фотографії хакери обіцяють оприлюднити найближчим часом. Серед них модель Кайлі Дженнер, актриси Кірстен Данст, Маріса Томей, Ебігейл Спенсер і Джилліан Мюррей.

Власне, фотографії з деякими знаменитостями зі списку вже почали викладати на сайтах з оголеними фотографіями знаменитостей. Серед них відомі в США актриси і фотомоделі Айлайза Шлсінгер, Аріанна Селесте, Барбара Палвін, Аналі Тіптон і інші.

Представники Емми Уотсон ніяк не відреагували на публікацію фотографій, як і представники інших постраждалих знаменитостей.

Фотографії знаменитостей - не єдиний витік, який сталася.

Австралійський експерт в області безпеки інтернету Трой Хант повідомив про існування бази з даними 33 мільйонів 698 тисяч 126 осіб. Обсяг бази - більше 52 гігабайт. Причому всі люди, які фігурують в базі - громадяни США. База містить різну конфіденційну інформацію, включаючи адреси та телефони, місця роботи і посади, а також дані про рівень доходів. На думку Ханта, дані могла збирати B2B-компанія, щоб продавати клієнтам і рекламодавцям.

За допомогою журналіста з видання ZDNet, чиї дані виявилися в базі, Трою Ханту вдалося з'ясувати, що мова, швидше за все, йде про компанії Dun&Bradstreet (D&B), яка пропонує клієнтам «унікальні можливості таргетування».

В D&B після звернення журналіста почали внутрішню перевірку. У компанії відмовилися підтвердити, що дані витекли з її серверів, проте представник фірми визнав, що подібну інформацію D&B не якоюсь неймовірною - вона збирає ці дані і продає їх «тисячам своїх клієнтів».

Джерело:
TJ i meduza
Переглядів: 619 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close