DVI

Понеділок, 22.01.2018, 00.21.10
Головна » 2016 » Грудень » 16 » Хакери атакували сервери і системи «Укрзалізниці», офіційний сайт підприємства не працює
13.00.49
Хакери атакували сервери і системи «Укрзалізниці», офіційний сайт підприємства не працює
      Хакери атакували сервери і системи «Укрзалізниці», офіційний сайт підприємства www.uz.gov.ua не працює, повідомив на своїй facebook-сторінці глава правління держпідприємства Войцех Балчун.

Повний текст заяви виглядає наступним чином:

 
«З усією відповідальністю і тривогою заявляю: зараз відбувається нечуване ганебне торпедування всіх наших останніх кроків, особливо в кадровій сфері. Нове керівництво зіткнулося з реальними загрозами фізичною силою. Ці загрози походять від конкретних осіб, очевидно афілійованих з чиновниками з високих владних кабінетів. Наша спроба навести порядок у сфері розподілу порожніх вагонів зіткнулася з жорсткою протидією старої системи.

У хід пішли погрози, хакерські атаки на наші сервери і системи, в ці хвилини заблокована робота офіційного сайту Укрзалізниці. Все це є свідченням того, що система не збирається здаватися і не гребує ніякими засобами, щоб зберегти існуючий стан речей. Інформую про цю безпрецедентну ситуацію суспільство і керівника українського уряду, чия безумовна підтримка дала нам можливість почати реальні реформи в компанії!

Войцех Балчун також зазначив, що через дану ситуацію йому довелося прямо в аерпопорту скасувати відрядження до Відня і зустріч з керівництвом австрійської залізниці.

На момент написання новини сайт «Укрзалізниці» не працює, видаючи повідомлення, що доступ відключений в зв'язку з роботами по конфігурації локальної мережі. Відзначимо, що якщо мова дійсно йде про порушення роботи внутрішніх систем і серверів, то дана ситуація може негативно вплинути на роботу української залізниці, що особливо прикро з урахуванням передсвяткового періоду.

Станом на 17:00 15 грудня сайт "Укрзалізниці" знову працює.

Джерело: Войцех Балчун
Переглядів: 142 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: