09.23.30
Хакер зламав Google Glass за дві години
         Джей Фріман, відомий під ніком «Saurik», він же творець Cydia для iOS і великий ідеолог джейлбрейка цієї платформи, також стежить і за альтернативами. У даному випадку мова йде про Android і вельми незвичайний пристрій на базі цієї ОС — Google Glass. Як тільки сторонні розробники стали отримувати перші моделі пристрою на руки, один з них потрапив до Фрімана. Під час спілкування з журналістами Forbes, ентузіаст поділився своїм досвідом злому переносного комп'ютера.

«Процес (злому Google Glass) зайняв у мене близько двох годин, при цьому я обідав зі своїми друзями. Я визначив, як працює експлойт (для встановленої в «окулярах» версії Android) і застосував аналогічний спосіб на новому пристрої Google… це було досить легко », — зазначив Джей Фріман.

З цього досвіду стало відомо, що в поточний момент у Google Glass встановлена ??ОС Android 4.0.4. За словами програміста, злом ґаджета теоретично дозволить уникнути його віддаленого відключення з боку Google. Що ще робити з повним доступом до файлової системи пристрою, поки неясно. Один з варіантів використання — це зберігати одержувані дані локально в пам'яті окулярів, або ж підключеного через Bluetooth смартфона, а не відсилати їх на сервери Google. Тобто, компанія не зможе відстежити активність користувача. Крім того, поки все ще знаходиться під питанням застосовність виявленого Фріманом способу злому для споживчої версії Google Glass, яка з'явиться у продажу протягом року.
Переглядів: 245 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close