DVI

Субота, 24.03.2018, 23.39.23
Головна » 2016 » Грудень » 9 » Хакер отримав 5 років в'язниці за злом електронної пошти знаменитостей
10.00.14
Хакер отримав 5 років в'язниці за злом електронної пошти знаменитостей
      Бути хакером круто. Так це показують фільми, серіали і комп'ютерні ігри. Такі персонажі можуть зі смартфона відключити електрику в цілому кварталі і за пару хвилин заволодіти державними таємницями. Але, на жаль, іноді люди використовують свої навички для банальної крадіжки особистих фотографій з метою наживи. Як і в реальному світі, подібні вторгнення в цифрове життя людини точно так саме можуть каратися, адже фактично вони не відрізняються від звичайної крадіжки.

Так сталося і з 24-річним хакером Алонсо Ноулс (Alonzo Knowles). Хлопець «розкривав» електронну пошту знаменитостей, звідки отримав доступ не тільки до листування, а й до сценаріїв серіалів, невиданих музичних композицій, фінансової інформації, інтимних фотографій і відео. Хлопець не хотів просто опублікувати це все в Мережу, його метою була нажива. Він зв'язувався з зацікавленим людьми, які могли б заплатити за це чималі суми, також вимагав гроші у самих жертв.

Власне, на одній з таких угод хлопця і зловили за допомогою агента під прикриттям. У травні під час винесення провини, Алонсо вибачився за скоєне. Пізніше в його листуванні (вже з в'язниці) були знайдені згадки з планами оприлюднити відомі йому факти у своїй книзі, яку він планує продавати за $ 35. Разом з цим, для розкрутки він збирається зламувати Twitter-аккаунти. За таку поведінку він отримав термін 5 років позбавлення волі, коли сторона захисту просила скоротити вирок до 14 місяців, а ймовірний максимум міг скласти 10 років.

Джерело: NYTimes
Переглядів: 164 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: