DVI

Субота, 20.07.2019, 12.29.09
Головна » 2013 » Квітень » 25 » Керуємо презентаціями зі свого смартфону без додаткового ПЗ
11.15.37
Керуємо презентаціями зі свого смартфону без додаткового ПЗ
       Коли Ви проводите презентацію, то не завжди зручно «клацати» слайди на комп'ютері, адже хочеться вийти до людей і створити ділову/веселу/інформативну атмосферу, а не нахилятися кожного разу до клавіш. За допомогою хмарного сервісу Presefy можна керувати презентаціями зі смартфону, без встановлення спеціального програмного забезпечення — просто завдяки підключенню до мережі Інтернет. 

Авторами цього молодого сервісу стали чотири фінляндські програмісти, що хотіли зробити процес презентації більш приємним. Щоб забезпечити можливість керування викладом із смартфону, розробники запропонували винести документи на сервер, приймати керуючі установки із телефону, а на комп'ютер з проектором передавати лише зображення. Вся робота ведеться через браузер. Просто.

Щоб почати користуватися сервісом потрібно:

  1. Зареєструватися/Увійти на профіль сервісу Presefy і завантажити туди свої документи (PowerPoint або PDF)
  2. Через браузер смартфону зайти на сайт і запустити потрібну презентацію
  3. На будь-якому комп'ютері з інтернетом перейти на Ваш власний презентаційний канал. Він має вигляд http://www.presefy.com/gregkumparak
  4. Презентація почнеться автоматично

Реалізація каналу дозволяє показувати презентації на необмеженій кількості пристроїв, тобто глядачі можуть бути, навіть, не в одному місці.

Покищо, сервіс безкоштовний, та планується його платний варіант, що надасть парольний захист каналу, можливість глядачам завантажити та самостійно керувати презентаціями, тощо.

І кілька відео від розробників (англійська):/iframe/iframe
Переглядів: 219 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: